وبلاگ ما

 • خانه
 • وبلاگ
 • تولید محتوای ویدیویی و ویدیو مارکتینگ
امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

چرا به تولید محتوای ویدیویی و ویدیو مارکتینگ نیاز داریم؟

تیم وبچاره پنج شنبه 09 آبان 1398 0 نظر

با سلام مقاله نویس وب چاره هستم، امروز با توضیحاتی راجع به ویدیو مارکتینگ و یا تولید محتوای ویدیویی در خدمت شما هستم برای به دست آوردن این اطلاعات تا انتها همراه من باشید.

ویدیو مارکتینگ

 ویدیو مارکتینگ -1

همانطور که می دانید ذهن انسان ویدیو و تصاویر را بیشتر درک کرده و پردازش می کند و کنکاش کمتری برای ذهن انسان به جای می گذارد و مطالب شسته و رفته بدون هیچ کلمات قلمبه سلمبه ای به کاربر منتقل می شود و هم چنین تایم کمتری از او می گیرد! پس بهتر است در سایت هایتان ویدیو و عکس بیشتری درج کنید و مخاطبان را درو کنید!

اگر می خواهید درباره خدمات بازاریابی ویدیوئی بیشتر بدانید به صفحه خدمات ویدئو مارکتینگ ما هم سری بزنید

انواع ویدیو مارکتینگ برای پیشرفت در کارها و رسیدن به اهداف عالی

ویدیو وبلاگ

با توجه به این که با وبلاگ آشنایی دارید و کم و بیش راجع به آن می دانید، باید به استحضارتان برسانم که برای بیشتر دیده شدن وبلاگ هایتان که یکی از بسترهای مهم وب برای درج اطلاعات تکمیلی و ویدئو آموزشی تان می باشد، از ویدیو و تصاویر مرتبط با موضوع وبلاگتان استفاده کنید و روز به روز به کلیک ها و بازدید هایتان بی افزایید.

ویدیو مصاحبه

یکی از کارهای مهم که کارایی بالایی در ویدیو مارکتینگ دارند تولید و مصاحبه ویدیو ای ست! اگر در شرکتی کار می کنید می توانید با افراد شرکت در هر سمتی که هستند مصاحبه کنید و کارر را با محیط کاری و چگونگی انجام کارها و وظایف هرکس آشنا کنید!

ویدیو آموزشی

ویدیو آموزشی را همه می شناسند و کم و بیش همه با آن دم خور بوده اند، خیلی از کاربران علاقه مند به آموزش آنلاین هستند که هم هزینه کمتری نسبت به آموزشگاه ها و مراکز تحصیلی دارد هم وقت کمری صرف می شود، اما در این میان نکاتی باید رعایت شود که قابل ذکر است
1. ویدیو ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند وگرنه نتیجه عکس خواهید گرفت
2. ویدیو شما از لحاظ زمان بندی، حجم فایل، وضوح صدا، تصویرو دسته بندی مطالب در استاندارد بالایی قرار داشته باشد
3. لازم به ذکر است که برای ضبط ویدیو نیاز به یک صدای رسا، یک محیط مینیمال ساکت، نرم افزار و تجهیزات قابل قبول خواهید داشت.

وبینار

سمینارهایی که برای ارائه اطلاعات و یا برای یک معرفی رسمی به صورت آنلاین انجام می شود. باید اضافه کنم که وبینار یک ایده ی جذاب برای ارتباط با کاربرانی ست که به لحاظ مکانی از شما فاصله دارند و نیاز به ارتباط لایو با شما را دارند و معمولا برای یک ارائه آموزشی استفاده می شوند به این صورت که مدرس و هنرجویان در یک محیط تحت وب در یک زمان مشخص آنلاین می شوند و صدا و تضویر را به صورت آنلاین دریافت می کنند و حتی می توانند به بحث بپردازند، نظراتشان را اعلام نمایند، پرسش و پاسخ داشته باشند و...

ویدیو تبلیغاتی

همه‌ی ما ویدیو های تبلیغاتی گوناگونی را در رسانه های آفلاین مانند تلویزیون دیده ایم، اما تولید ویدیوهای تبلیغاتی در فضای آنلاین بسیار متفاوت از آفلاین است. این تفاوت می تواند از نوع سناریو تا زمان تولید یک ویدیو باشد. ویدیو تبلیغاتی به جهت معرفی محصول یا خدمت یک کسب و کار برای مخاطبان هدفشان می باشد.

ویدیو دمو و بررسی محصولات

مدیران کسب و کار گوناگون قبل از آنکه محصولی را تولید کنند یا بخواهند آنها را بررسی کنند و وارد بازار کنند در ابتدا یک ویدیو دمو و بررسی محصولات یا خدمات را تهیه می کنند و از آن طریق نظرات مخاطبان خود را دریافت می کنند و نواقص مختلف برطرف میکنند.

 برخی از اقداماتی که وب چاره برای سایت های شما انجام می دهد

 وب چاره -1

1.راه اندازی کسب و کار اینترنتی

2. ادورز وب سایت

3.تولید محتوا

4.مدیریت شبکه های اجتماعی

5.طراحی و سئوی وب سایت و...

 وب چاره -1

وب سایت شما پس از طراحی، خرید یا اجاره نیاز به دیده شدن دارد. برای بالا بردن بازدید وب سایت خود باید هنگام جستجو در صفحات اول موتورهای جستجو قرار گیرید. تیم وب‌چاره با سئو و بهینه سازی مناسب وب سایت شما امکان حضور در صفحات اولیه گوگل را فراهم کرده و در نتیجه به بالا رفتن ترافیک وب سایت شما کمک می‌کند.

 وب چاره -1

 • ویدئو کاربر را درگیر می‌کند
 • استفاده از ویدیو آسان است
 • ویدیو جامع و کامل است
 • ویدیو با احساسات در ارتباط است
 • ویدیو در حافظه می‌ماند
 • ویدیو محبوبیت بالایی دارد
 • موتورهای جستجو ویدیو را ترجیح می‌دهند

خب با این تفایل اگر احساس میکنید بازار یابی ویدیوئی میتواند به کسب و کار شما کمک کند با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما در این حوزه یک مشاوره  مفید و کاربردی در حوزه کسب و کارتان به شما بدهند. ممکن است همین تماس ساده و رایگان به بیزنس شما کمک کند.

021-66578201   منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

نظرات

نظر بگذارید