وبلاگ ما

تولید ویدئو مارکتینگ

تیم وبچاره سه شنبه 23 مهر 1398 1 نظر

بازاریابی ویدیویی چیست؟

بازاریابی ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ (Video Marketing) یکی از شاخه‌های بازاریابی اینترنتی می باشد که در آن فیلم و ویدیو به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. در ویدئو مارکتینگ، بازاریاب‌ها به دنبال تولید یک فیلم یا تیزر تبلیغاتی چند دقیقه‌ای هستند که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • معرفی کسب و کار خاص و بررسی نقاط ضعف و قوت آن
 • معرفی محصول و نحوه ی استفاده و کارآیی آن
 • معرفی یک خدمت و نحوه ی بهره گیری از ان
 • نکاتی راجع به تعمیر و اصلاح یک محصول
 • ارائه ی یک مطلب آموزشی
 • معرفی یک گروه و حیطه ی فعالیت های آن

 ویدیو مارکتینگ وب چاره -1

بازاریابی ویدیویی چگونه اجرا می‌شود؟

یکی از دلیل هایی که موجب می‌شود که بازاریابان به سمت ویدیو مارکتینگ نروند، مهارت در تولید فیلم و هزینه بر بودن این روش و همچنین داشتن تخصص در زمینه ی ویدئو است. در واقع بازاریاب ها که قصد فعالیت در این زمینه را دارند، لازم است که آشنایی حداقلی با شرایط تولید فیلم یا حتی انیمیشن را داشته باشند. پس برای اجرای بازاریابی ویدیویی و ویدیو مارکتینگ، گام اول آموزش ساخت فیلم یا استفاده از شرکت‌های تولید کننده فیلم تبلیغاتی برای ایجاد فیلم ما است.

 اگر از شرکت‌ها برای این کار کمک بگیرید، کار شما بسیار ساده‌تر خواهد شد. اما اگر خود شما قصد ایجاد فیلم را دارید، گام ابتدایی شما آموختن نحوه ساخت فیلم‌های تبلیغاتی است. و مشخصاً با برداشتن گام ابتدایی، شما یک فیلم تبلیغاتی خواهید داشت که باید آن را به شیوه‌های مختلف به اشتراک بگذارید و از این طریق مشتری خود را جذب نمایید.

مزایای ویدیو مارکتینگ

با توجه به مطالب گفته شده در مورد نحوه اجرای ویدیومارکتینگ، شاید به این نتیجه رسیده‌ باشید که استفاده از ویدیو ممکن است سخت و آزاردهنده باشد. پس به چه دلیل است که اکثر بازاریابان به سراغ استفاده از فیلم می‌روند و بازدهی این کار را بالاتر می دانند؟ پ

 • ویدئو کاربر را درگیر می‌کند
 •  استفاده از ویدیو آسان است
 •  ویدیو جامع و کامل است
 • ویدیو با احساسات در ارتباط است
 • ویدیو در حافظه می‌ماند
 • ویدیو محبوبیت بالایی دارد
 • موتورهای جستجو ویدیو را ترجیح می‌دهند

معایب بازاریابی ویدیویی

قبل از هر چیزی، باید یبدانید که استفاده از ویدیو مارکتینگ آنچنان هم ساده نیست و ترسیدن از آن نیز منطقی می باشد. اما دلیل آنها برای ترس و استفاده نکردن از ویدیو مارکتینگ چیست؟

 • ساخت ویدیو هزینه ی بیشتری از محتوای نوشتاری دارد
 • ساخت ویدیو زمان‌بر است
 • مشکلات فنی در مورد ویدیو بیشتر است
 • نمایش ویدیو اینترنت را مصرف می‌کند

در ادامه دیگر اقداماتی که توسط وب چاره اعمال می پذیرد را بررسی می کنیم:

مدیریت شبکه اجتماعی

در جهان امروز که تمامی افراد سرچ های شبانه روزی دارند و در شبکه های اجتماعی فعالیت بالایی دارند، یعنی برای همه ی کارهای روزمره حتی سرگرمی، خرید، کار به شبکه های اجتماعی سر می زنند، بهترین روش برای دیده شدن از روش های مدیریت شبکه های اجتماعی ست.

ما در وب چاره مدیریت شبکه های اجتماعی شما را هم می پذیریم و این کار به این صورت انجام میشود که تمامی کارهایی که قرار است برای دیده شدن شما در شبکه اجتماعی انجام شود در اتاق فکر با افرادی کاربلد صورت می پذیرد و طبق قوانین خاص و بدون بروز مشکل انجام میگیرد.

سئوی وب سایت

وقتی برای رونق دادن به کسب و کارتان به طراحی سایت پرداخته اید لازم است بدانید برای دیده شدن کسب و کارتان نیاز به دیده شدن در صفحات گوگل هستید، که این کار با روش ها و مکانیزم های معتبر طی فرآیند های خاصی در شرکت های فنی مهندسی به دست سئو کاران موفق انجام میشود....  هنوز برای سئو وب سایت خود اقدامی نکرده اید؟؟؟ به دنبال شرکت ها و تیم های حرفه ای برای انجام دادن خدمات سئو وب سایت خود هستید؟؟؟

پیشنهاد ما به شما تیم حرفه ای و کاربلد وب چاره است که با مکانیزم های پیشرفته، خدمات سئو وب سایت شما را می پذیرد...  

ادورز وب سایت

ادورز وب سایت، یک شیوه بسیار مفید برای فروش و افزایش ترافیک وب سایت است. شما می توانید با استفاده از این خدمات، بازدید بیشتری برای وب سایت خود به دست آورید. شاید برای برخی کلمات کلیدی به دست آوردن رتبه راه چندان آسانی نباشد. اما با استفاده از این خدمات، شما می توانید با پرداخت هزینه بابت هر کلیک و یا تماس افراد بیشتری را جذب کنید.

ادورز وب سایت (Google Adwords) راهی مناسب برای جذب مخاطب در زمان کوتاه است. البته شاید به علت نیاز به پرداخت هزینه بابت هر ورود به سایت، برخی افراد آن را راه مناسبی ندانند. اما باید در نظر داشته باشید سایر شیوه های مربوط به سئو نیز راه کوتاه و کم هزینه ای ندارند. البته بهترین کار این است که شما بتوانید هم با تولید محتوا و بهینه سازی وب سایت و هم با ادورز مخاطبین سایت خودتان را افزایش دهید.

خدمات ادورز وب سایت را از ما بخواهید. ما با ارائه پکیج های مختلف، این خدمات را به مشتریان خودمان عرضه می کنیم. هزینه خدمات بر اساس لیر ترکیه محاسبه خواهند شد و می توانید به سرعت کمپین خود را راه اندازی کنید. با استفاده از ادورز شما می توانید در زمانی کوتاه مخاطبی زیادی را به سایت خود وارد کنید. این موضوع چه برای وب سایت هایی که در ابتدای راه هستند و چه برای وب سایت های بزرگ و مخاطب مفید است.

مزایای ادورز وب سایت را در زیر مشاهده می کنید:

 

امکان نمایش در کمتر از چند ساعت در صفحه اول گوگل
نمایش آگهی به صورت رایگان
کسر شدن هزینه تنها زمان کلیک و یا تماس از طریق آگهی از حساب شما
تشخیص اتوماتیک و هوشمند گوگل از کلیک های هرز
می توانید ساعات و روزهای نمایش آگهی را به اختیار خودتان تنظیم کنید
می توانید بودجه مشخصی را برای مدیریت هزینه تبلیغات در پنل خود تعریف کنید
می توانید هزینه هر کلیک را خودتان تعریف کنید
امکان تماس بدون شماره گیری توسط مشتری با شما در نمایش موبایلی
نمایش آگهی متفاوت از سایر نتایج جستجوی گوگل
نمایش همزمان در کنار جستجوهای گوگل به شکل مستقل
تعیین نمایش آگهی در دستگاه های خاص و یا به صورت همزمان (کامپیوتر، تبلیت و موبایل)
دسترسی به پنل اصلی جهت کنترل و مدیریت اکانت، هزینه ها و کمپین ها
مشاهده گزارش کامل
هزینه جداگانه جهت مدیریت و ساخت اکانت پرداخت نخواهید کرد
دسترسی به کیورد پلنر (google keyword planner) به صورت رایگان و ...

 

 

نظرات

نظر بگذارید