وبلاگ ما

امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

سئوی وب سایت

تیم وبچاره سه شنبه 12 شهریور 1398 0 نظر

سئوی وب سایت چیست؟

 آیا تا به حال با صفحات خالی از مطلب در سایت های مختلف مواجه شده اید ؟ آیا این سایت ها ، تارنماهایی معتبر و دارای رتبه خوبی بوده اند ؟ آیا شما هم در پایگاه اینترنتی خود دارای برگه هایی هستید که به کلی خالی بوده و یا با چند خط اطلاعات غیر مفید پر شده باشند ؟وجود این صفحات چه خطری برای یک وب سایت داشته و چگونه سئوی آن را تحت تاثیر قرار می دهد ؟ روش پیدا کردن این صفحات و از بین بردن دردسرهای احتمالی آن ها کدام است ؟

   آنالیز سئوی سایت

بهینه سازی و سئو وب سایت نیاز به دانش و تخصصی دارد تا با اطمینان موجب ارتقاء سطح سایت شما از رقبا گردد. برای این منظور روش‌ها و فرآیندهایی مانند بررسی ساختار صفحات و مسیرهای داخلی سایت، بررسی و تحلیل رفتار کاربران در وب سایت شما، بررسی محتوا و کلمات کلیدی، بررسی تگ‌ها، متا تگ‌ها و عنوان هر صفحه، بررسی و ایجاد بک‌لینک از سایت‌های دیگر و جلب اعتماد گوگل به وب سایت شما، بررسی و شناخت نقاط ضعف و قوت رقبا و ... وجود دارد که همه آنها باید با هم در یک راستا و توسط افراد متخصص با بهترین کیفیت انجام گردد که به سئوی وب سایت شما کمک زیادی می کند.

 

تاثیر گذارترین عوامل سئو

آیا کاربران با مراجعه به سایت شما می‌توانند به آنچه که در نظر دارند دست پیدا کنند و اطلاعات مورد نیاز را بدست آورند؟ نکته‌ای که برای موتورهای جستجو اهمیت دارد، این است که کاربران بعد از مراجعه به وب‌سایت شما چه واکنشی را نشان می‌دهند؟ به سرعت صفحه‌ی شما را ترک می‌کنند و یا بعد از مراجعه به صفحه‌فرود (Landing Page)، زمان قابل توجهی را در سایت شما صرف می‌نمایند که این موضوع یکی از آیتم‌هایی است که میزان کاربردی بودن محتوای تولیدی شما را ارزیابی می‌نماید.

آیا تا به حال شما نیز سئو وب سایت انجام داده اید؟ تجارب خود را با ما در میان بگذاربد.

 

میزان بهره‌ وری از سئو سایت

تأثیرگذاری و میزان بهره‌ وری دو فاکتوری هستند که به صورت هماهنگ در سایت‌ها مورد توجه قرار می‌گیرند. در کنار دسترسی سریع به مضامین و محتوای مورد نظر در سایت می‌بایست به میزان زمان مورد نیاز برای دسترسی به آن ها نیز توجه کرد. اگر کاربران نتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در زمانی مشخص بدست آورند، احتمال‌‌ اینکه سایت شما را از لیست مرجع‌ها و منابع اطلاعاتی خود حذف کنند بالا خواهد بود. بنابراین طراحی ساده و رابطه‌ی کاربری مناسب نیز از اهمیت زیادی در ارزیابی وب‌سایت شما به صورت غیر مستقیم در موتورهای جستجو خواهد داشت خدمات سئو وب سایت از گذشته تا کنون در شرکت های فنی مهندسی به وسیله ی مدیران سئو وب سایت حاذق و حرفه ای انجام می شده و تا به حال ادامه دارد.

 

میزان دسترس‌پذیری دوباره به سایت


آیا کاربران قادر خواهند بود پس از ترک سایت شما آن را به سادگی پیدا کنند؟ یکی از مواردی که تأثیر زیادی بر بهبود سئوی وب‌سایت شما خواهد داشت مراجعه دوباره کاربران به سایت شما است که می‌تواند موجب بهبود ‌رتبه‌بندی گوگل برای وب‌سایت شما شود. به این دلیل که بر اساس همان فرمول میزان کاربردی بودن وب‌سایت‌ها، آن ها را ارزیابی کرده و به این نتیجه می‌رسد که زمانی که یک کاربر برای بار دوم به سراغ وب‌سایتی خاص رفته است به این معنی است که شما توانسته‌اید محتوایی کاربردی را برای او به نمایش بگذارید.

  مشاوره بازاریابی دیجیتال و برندینگ رایگان

 

اشکالات فنی سایت


مواجه با‌‌ Errorهایی مشخص در سایت نه تنها موجبات نارضایتی کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما را فراهم می‌کند، بلکه در ‌رتبه‌بندی سئو وب سایت نیز تأثیر منفی خواهند گذاشت. وجود لینک‌های شکسته(لینک های داخلی که به هیچ صفحه‌ای وارد نمی‌شوند)، بسیار برای سئوی داخلی وب‌سایت مضر بوده  و موجب امتیاز منفی زیادی خواهد شد. مسلماً هیچ کس ترغیب به کلیک بر روی پیچی با‌‌ Error 404 نخواهد شد. در‌‌ این راستا پیج‌هایی که دارای لینک‌های معیوب می‌باشند به سیستم کلی سایت آسیب وارد می‌کنند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که پیج‌های موجود سایت شما دارای اشکالات فنی از‌‌ این دست نیست.

اهمیت سئو وب سایت

امروزه داشتن یک پایگاه اینترنتی برای یک شرکت ، مؤسسه ، کارخانه یا هر کسب و کار دیگری بر خلاف دهه ‌های گذشته پدیده ای برای خودنمایی نیست . شاید در روزگاری که اینترنت پر سرعت (که خود این سرعت نیز امری نسبی ست) در کشورمان وجود نداشته و مجبور بودیم با مودم های Dial Up و کارت های اینترنتی چند ساعته به فضای بی کران مجازی دست پیدا کنیم ، نه به عنوان کاربر و نه به عنوان وبمستر ، بسیاری از مسائلی که امروزه مورد توجه قرار می گیرند وجود نداشت.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از خدمات سئو وب سایت می توانیم به سرعت در گوگل دیده شویم و به کسب و کار خودمان رونق بخشیم.

بهره‌گیری از انواع محتواهای متنی، صوتی و تصویری


تولید محتوا تصویری، ویدئویی، اسلاید شو و همچنین فایل‌های صوتی می‌تواند تجربه‌‌ای شگرف و خاص را در اختیار بازدیدکننده سایت شما قرار دهد و اطلاعات مورد نظر وی را به صورتی تأثیرگذارتر به وی منتقل نماید. از روی دیگر استفاده همزمان از‌‌ این ابزارها می‌تواند به بالا رفتن کیفیت محتوای سایت شما منجر شده و با افزایش جذابیت سایت از نظر بازدید کنندگان، نظر موتور جستجوی گوگل را نیز به خود جلب می کند و در آخر باعص بالا رفتن سئوی وب سایت شما می شود.

  مشاوره بازاریابی دیجیتال و برندینگ رایگان

بهینه‌سازی تصاویر

جدای از فرمت و سایز تصاویری که قصد دارید از آن ها در سایت خود بهره بگیرید، راهکارهای دیگری برای بهبود رتبه سایت از طریق تصاویر موجود خواهد بود. شما می‌توانید با در نظر گرفتن کلید واژه‌های مرتبط با مطالبی که قصد دارید تصویر را به آن ها اطلاق کنید، نامی مشخص و واضح را برای‌‌ این تصاویر تعیین نمائید. تکمیل عنوان سئو و توضیحات هر عکس، جزو اقدامات ضروری در جهت بهینه‌سازی وب‌ سایت برای موتورهای جستجو به ویژه گوگل خواهد بود و به سئوی وب سایت شما کمک بالایی خواهد کرد.

 

تگ‌های سرتیتر

استفاده از تگ‌های مناسب به مطالب شما ماهیت می‌بخشد. اطلاعات اولیه را از موضوع و محتوای متن در اختیار بازدیدکننده خواهد گذاشت. ‌‌این نکته خواننده شما را در دسترسی سریع به مطلب مورد نیاز کمک خواهد کرد و در صورتی که مخاطب نیاز خود را به سرعت و به راحتی در وب‌ سایت شما ببیند، در آینده برای مطالعه مضامین مرتبط در این حوزه تخصصی حتماً به سایت شما برای بار دوم مراجعه خواهد نمود. استفاده درست و اصولی از Header Tag ها به صورت کلی موضوع متن شما را برای خواننده به صورت مختصر مشخص خواهند کرد. ضمن اینکه استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر شما در این عناوین، موتورهای جستجو را نیز راهنمایی خواهد کرد تا سریع‌تر موضوع اصلی محتوای شما را تشخیص داده و بتوانند مخاطب بیشتری را به صفحه‌ی شما ارجاع دهد.

  خدمات سئو

 

سئو داخلی سایت

 

به مجموعه خدماتی که باعث می شود که در داخل سایت شما انجام می پذیرد این سئو  وب سایت می تواند شامل اصول مختلفی از جمله لینک سازی استاندارد داخل سایت شما که باید قالب سایت و همچنین در داخل محتوا های شما انجام شود و همینطور استاندارد سازی محتوا ، زمان های بروز رسانی محتوای وب سایت شما و بسیاری از موارد دیگر می باشد که توسط کارشناسان سئو برای سایت شما انجام خواهد پذیرفت.

سئو خارجی سایت

به مجموعه فعالیت هایی که خارج از وب سایت شما صورت می گیرد و باعث ارتقای رتبه سایت شما در گوگل میشود گفته میشود این عمال شامل مواردی مانند : ساخت بک لینک ، رپورتاژ آگهی ،کار بر روی شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها و… موارد دیگر خواهد بود ، که البته نیاز به تخصص و مهارت بالا در این خدمات از جمله بک لینک می باشد.

سئو ساختار

ساختار وب سایت شما ممکن است در برخی از موارد کاربر پسند باشد که از نظر گوگل اینگونه نباشد و همینطور ممکن است ایراداتی در سایت شما مانند : طولانی بودن زمان لود سایت ، استفاده از فلش در سایت ، استفاده بیش از حد از اسکریپت های جاوا و بسیاری از موارد دیگر وجود داشته باشد که در این صورت بهترین راه بررسی کامل ساختار سایت شما ، نوع لینک دهی ، متون لینک دهی ، متن های ارتباط دهنده و ….. میباشد، که در اولین قدم از سئو وب سایت انجام خواهد پذیرفت

 

باید بدانید که داشتن وبسایت برای حضور در اینترنت کافی نیست وبسایت شما باید برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی شود تا راحتتر در معرض دید مشتریان قرار بگیرد. ما در وب چاره با سئوی وب سایت به شما کمک میکنیم در صفحه اول گوگل دیده شوید.

اقدامات دیگری که توسط تیم حرفه ای وب چاره انجام میگیرد به صورت زیر است:

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت، طراحی سایت یا همان Web Design، دقیقا به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانیه. طراحی وب سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده. در واقع اگر شما می‌خواید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتونید با استفاده ازاون خدمات، محصول یا هر چیز دیگه ای رو به صفحه اول گوگل بیارید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی وب سایت رو رعایت کنین.

داشتن وب سایت زیبا می تواند نقش مهمی در دسترسی کاربران به خدمات و محصولات یک کسب و کار داشته باشه و باعث متفاوت شدن بین رقبای میشه ، گروه وب چاره در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی و انجام تغییرات در وب سایت همراه شماست.

وب سایت شما پس از طراحی، خرید یا اجاره نیاز به دیده شدن داره. برای بالا بردن بازدید وب سایت خود همانطور که در بالا توضیح دادیم باید هنگام جستجو در صفحات اول موتورهای جستجو قرار بگیرید. تیم وب‌چاره با سئو و بهینه سازی مناسب وب سایت شما امکان حضور در صفحات اولیه گوگل رو فراهم کرده و در نتیجه به بالا رفتن ترافیک وب سایت شما کمک می‌کنه.

اگر شما نیز برای کسب و کار خودتون تمایل به طراحی وب سایت خوب داشتید با تیم حرفه ای وب چاره همراه باشید.

تولید ویدیو مارکتینگ

 

تولید ویدئو مارکتینگ به مفهوم ساخت ویدئو از محصولات یا خدمات و انتشار آن در رسانه های دیجیتال بمنظور جذب مخاطب هدف است، همچنین، تولید ویدئو مارکتینگ یکی از روشهای بازاریابی است که در آن مخاطب توسط یک فیلم تبلیغاتی جذب خدمات یا محصولات یک برند می شود.


منظور از  تولید ویدیو مارکتینگ فرایند تولید و انتشار ویدیو در وب سایت و شبکه های اجتماعی هست که اهداف معرفی محصول و خدمات و همچنین جذب مشتری و افزایش فروش رو دنبال کنه. ویدیو مارکتینگ اکران ویدئو تبلیغاتی به منظور جذب مخاطب و تبدیل اون به مشتری اطلاق می شه.

مزایای تولید ویدیو مارکتینگ به شرح زیر هست:

کاربران به وضوح با محصولات و خدمات شما آشنا می شوند.
کاربران بسیاری از طریق موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی وارد وب سایت شما می شوند.
بر سئو وب سایت تاثیرگذار می باشد.
ویدیو های حرفه ای ،کار شما را با بقیه متمایز می کند.

  ایمیل مارکتینگ

تولید ویدئو مارکتینگ یک روش بازاریابی برای نمایش محصولات و خدمات است که به دلیل اثر بخشی بیشتر برای مخاطبان، قابلیت جذب بیشتر مخاطب را دارد. همچنین با بالا رفتن سرعت اینترنت در کشور عزیزمان ایران، بازار ویدئو مارکتینگ در بستر وب بسیار داغ شده است.

در آخر اضافه کنیم که  چه کسانی بیشتر به تولید ویدئو مارکتینگ اهمیت میدن؟

مدیران کارخانجات و صنایع برای معرفی یک محصول خاص

مدیران ادارت برای معرفی یک فرآیند کاری که نیاز به ارائه آمار زیادی به بینننده است.

مدیران تولیدی ها و شرکت ها برای معرفی محصولات و یا خدمات به مخاطبان.

سایت‌های نوشته شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ وب چاره علاوه بر کاربرپسند بودن مطابق با آخرین استانداردها برنامه نویسی بر پایه SEO بوده و بر مبنای الگوریتم‌های گوگل کدنویسی می‌شوند. اگر می‌خواهید رتبه وب سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل ارتقا دهید و کاربران هدفمند و مشتریان واقعی را به بازدید سایت خود تشویق کنید با تیم وب چاره در تماس باشید.
شماره تماس:66435609-021

نظرات

نظر بگذارید