ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که هر دانش و تجربه ای را دارا هستید، بتوانید آن را در قالب ویدیوی آموزشی تولید کرده و به اشتراک بگذارید.

وبلاگ ما

طراحی وب سایت آموزش آنلاین
امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

طراحی سایت برای انواع کسب و کار

تیم وبچاره سه شنبه 12 فروردین 1399 0 نظر

طراحی وب سایت طراحی سایت برای انواع کسب و کار ؟ چطور یه سایت آموزشی داشته باشم ؟ چاره شما اینجاست با ما همراه باشین ...

همه ی انسان ها استعداد های درخشانی در کالبدشان دارند که از کودکی در وجودشان بوده و طی فرآیندهایی آن استعدادها اول در جمع های خودمانی و کم کم در محیط های اجتماعی بزرگتر شکوفا شده و نهایتا به ثمر رسیده است!بعضی استعداد هایی که در زمینه های مختلف دارند را گاهی در شبکه های اجتماعی، گاهی در بعضی وبلاگ ها و گاهی در جمع ها به اشتراک میگذراند، اما نکته ی این قضیه این هست که برای دیده شدن این استعداد و نهایتا مثمر ثمر بودن آن یا نیاز به هزینه های زیاد

برای کشف استعداد بین کاراکترهای معروف است و یا باید به دنبال راه حل های دیگری برای دیده شدن باشید. 

در هر زمینه ای که استعداد و یا اطلاعات کافی دارید با وب چاره در میان بگذارید و نتیجه ی خوبی دریافت کنید...

وب سایت هنری

نگاه تازه ای به خواندن و نوشتن!

بسیاری معتقدند که توانایی نویسندگی و نوشتن خوب، استعدادی است که تنها قشر خاصی آن را دارا می‌باشند. این افراد تصور می‌کنند انسان‌ها دو دسته‌اند: دسته اول کسانی که نویسندگان ماهری هستند و ناخودآگاه خوب می‌نویسند و دسته دوم افراد بیچاره‌ای که تلاش آنها برای بهتر نوشتن بی‌فایده و ناامیدکننده است.ولی این طرز تفکر درست نیست و شما هم سعی کنید آن را باور نکنید. در واقع خوب نوشتن نوعی هنر است که با تفکر و الهام مرتبط بوده و همه ما قادر هستیم بهترین متن‌ها را بنویسیم.در دنیای جدید که محتوا و شبکه‌های اجتماعی بر بسیاری از امور تأثیرگذار بوده و نقش مهمی ایفا می‌کنند، ما هم برای اینکه در صحنه حضور داشته باشیم و در یک صنعت خاص، کسب‌وکار مدنظرمان و یا ساخت برند شخصی‌مان موفق شویم، باید بتوانیم بهترین متن‌ها را نوشته و منتشر کنیم.اگر نویسندگی می کنید و یا دستی بر قلم دارید و زندگی تان بر مبنای شعر و هنر پنجم: نویسندگی بنا شده است، می توانید اطلاعاتی که در این زمینه دارید را در قالب آموزش ویدئویی درست  کنید و به کسانی که می خواهند آموزش آنلاین  نویسندگی و شاعری را تجربه کنند آموزش دهید و کسب در آمد نیز داشته باشید که در اصل هم ترویج فرهنگی کرده اید و هم درآمدی کسب کرده اید!

 

پیشنهاد میکنیم به خدمات طراحی سایت هم سری بزنید

 

وب سایتی برای آموزش موسیقی میخوام وب چاره کنار شماس

به موسیقی درونت گوش فرا ده!

موسیقی مورد علاقه خود را چند بار در روز گوش می دهید؟ آیا تا بحال برای فرار از استرس های کاری یا فشارهای زندگی روزمره گوش دادن به موسیقی و یا نواختن ساز را وارد زندگی خود کرده اید؟ یا به بهانه های مختلف چون کمبود زمان و یا رفت و آمد به کلاس، شانس بهره مندی از مزایای آن را از دست داده اید. اگر پاسخ شما مثبت است قطعا بر این امر واقف هستید که موسیقی و نواختن ساز موسیقایی از آن دسته هنرهایی است که آرامش روح و روان انسان را فراهم می کند و تاثیری مثبتی بر روی مغز و تقویت حافظه دارد. فراگیری نواختن ساز بسیار به روحیه شما کمک می کند. اصلا اهمیت ندارد که چه قدر در این کار و مهارت پیشرفته خواهید شد. همین که بتوانید بخشی از احساساتتان را از طریق ساز خود بیان کنید و تا حدی از مشغله های روزمره تان کم کنید، ارزشمند خواهد بود.اگر با هنر های موسیقی آشنائیت دارید میتوانید آنها را در قالب ویدئو آموزشی به اشتراک بگذارید آموزش دهید جهان را پر از آواهای آشنا و عاشقانه کنید! با وب چاره یک وب سایت آموزش موسیقی طراحی کنید و پول در بیاورید!

می فا سلا سی دو فا می ر دو سی لا..... 

 

وب سایت آموزش آشپزی نیاز داری؟

گذشته از لبخند ژکوند داوینچی،سمفونی نهم بتهوون،شاهنامه ی حکیم فردوسی که از اثرات هنری مانا هستند، آشپزی نیز جز هنرهای بسیار پسندیده ی جهان امروز ماست، ما با خوردن غذاهای لذیذ فقط به شکم سیری نمی رسیم بلکه به تغذیه روح و روانمان هم می رسیم! آشپزی از آن دسته از هنر هاست که عشق از ادویه جات مخصوص آن است که اگر نباشد نه غذا طعمی دارد و نه رنگ و لعابی، اگر شما هم می خواهید عاشقی تان را به رخ بکشید، آشپزی کنید و سفره های رنگین را به خانه های همه هدیه کنید، با تولید ویدئو های آموزشی در وب سایت های آموزشی آنلاین هنرتان را به چالش بکشید، آموزش دهید و کسب درآمد کنید هدف ما استفاده از استعدادهای شما جهت پیشرفت روحی و درآمدی شماست! به ما اعتماد کنید!یکی از مهم ترین راه هایی که برای کشف استعداد پیشنهاد می‌ کنیم، شرکت در همین آزمون های استعدادیابی است. آزمون هایی که توسط افراد مختلف و در سال های مختلف طراحی شده اند و هر کدام، استعدادها را به بخش های گوناگونی تفکیک کرده اند. 5 مورد از مهم ترین نست های استعدایابی عبارتند از تست های: جانسون اوکانر، هالند، کلیفتون، هوارد گاردنر و MBTI. بهتان حق می‌دهم اگر کمی گیج شده باشید. اما به هیچ وجه نگران نباشید چرا که در ادامه هر کدام از این تست ها را به صورت تک به تک بررسی خواهیم کرد…

تست استعدادیابی اوکانر

آقای جانسون اوکانر زمانی در شرکت جنرال الکتریک کار می‌کرد. مدیر این شرکت که می‌خواست کارمندانش را بر اساس توانایی هایشان سر پست های مختلف بگذارد، تصمیم گرفت که یک تست استعدادیابی برگزار کند و این وظیفه را برعهده اوکانر گذاشت. او هم آنقدر روی این موضوع کار کرد که در نهایت توانست یک تست استعدادیابی طراحی کند که بعدها این تست را در موسسه های مختلف مورد آزمایش قرار دادند و حالا یکی از مهم ترین راه های کشف استعداد است. این تست به ما می‌گوید که 12 نوع استعداد وجود دارد:

استعداد كار با انگشتان
استعداد تجسم فضايی و درک ساختارها
استعداد موسيقی و تشخيص صدا
استعداد ايده پردازی
استعداد تشخيص و تفكيک رنگ‌ها
استعداد استدلال و تحليل
استعداد كار كردن با اعداد
استعداد سيلوگرام
استعداد حافظه طراحی
استعداد استقرايی
استعداد آینده نگری
استعداد خواندن سريع و...

تست استعدادیابی هالند

آقای جان آل هالند در دهه 70 میلادی معتقد بود که اگر در محیط هایی قرار بگیریم که به آنها علاقه زیادی داریم، کیفیت انجام کارمان بسیار بالاتر خواهد رفت. یعنی نقش علایق در استعدادها را بسیار مهم می‌پنداشت. استعدادیابی او بیشتر در حوزه شغلی بود. پیشنهاد می‌کنم حتماً مقاله تست استعدادیابی هالند را مطالعه کنید تا به صورت آنلاین و رایگان استعدادیابی شوید. در ادامه به اهمیت علایق خواهیم پرداخت. اما بگذارید قبل از آن 6 استعداد از نظر هالند را مورد بررسی قرار دهیم:

  • واقع گرا
  • جستجوگر
  • هنری
  • اجتماعی
  • جسور و سازنده
  • قاعده مند

1.اول ببینید که با پیدا نکردن استعدادهایتان چه منافعی نصیبتان می شود

 مثلاً فرض کنید که شدیداً از امتحان کردن چیزهای جدید واهمه دارید چون ممکن است عمل نکند، پس اجازه ندادن به شکوفایی استعدادتان بهانه ای برای عدم موفقیتتان است. شاید هم راحت ترید که مشکلاتتان (خستگی، بی پولی) را گردن کسان دیگر یا چیزهای دیگر بیندازید؟

وقتی بفهمید که با نشناختن استعدادهایتان چه چیزی عایدتان می شود آنوقت خیلی راحت تر می توانید آن عقاید و باورهای قدیمی درمورد خودتان را دور بریزید و به سمت ایده های جدید گرایش پیدا کنید.

2. از سر ناچاری کوزه نقاشی کنید

من استعداد پنهانم را با نقاشی کردن کوزه در ۱۹۹۸ پیدا کردم که می خواستم برای ۸۰ طعم مختلف چای روی کانتر آشپزخانه ام ظرف های مخصوص داشته باشم. تا حالا ۵۰۰۰ کوزه شیشه ای نقاشی کرده ام که هیچکدام شبیه هم نیستند و بیشتر آنها را هم یا فروخته ام یا هدیه داده ام.

3. آینه، آینه روی دیوار

به چیزهایی فکر کنید که به طور طبیعی انجام می دهید و بقیه می گویند، “کاش می توانستم من هم اینکار را به خوبی تو بکنم”. اینکار را همان استعداد ذاتی خود بدانید و در آینه نگاهی به خودتان بیندازید و خودتان را به خودتان معرفی کنید و مثلاً بگویید: “سلام، من آدریان گارلند هستم و میتوانم زندگی شما را ساده تر کنم”. و مطمئنم که دقیقاً همان احساس را پیدا خواهید کرد.

4.بقیه قبل از شما آنرا می بینند

یک راه برای کشف استعداد پنهانتان این است که با رویی باز با ایده های جدید برخورد کنید—حتی اگر احمقانه به نظر برسند. سالیان سال کارمندان و ارباب رجوع هایی که در محل کار به من مراجعه می کردند می گفتند که من معلم خیلی خوبی می شوم. من هیچوقت این ایده را جدی نگرفتم چون فکر می کردم اصلاً با درس دادن راحت نیستم. در سال ۱۹۹۴ موضوعی پیدا کردم که شدیداً به آن علاقه داشتم—شکلات—و الان از درس دادن لذت می برم چون برایم مثل تفریح است و شباهتی به کار ندارد.

5. نقاط قوتتان را پیدا کنید

بهترین راه برای پیدا کردن نقاط قوت یا استعدادهای پنهانتان این است که تست آنلاین کتاب “توانایی هایتان را کشف کنید” (Now, Discover your strength) نوشته مارکیز بوکینگهام را انجام دهید. این تست آنلاین استعدادهای پنهانتان را به شما نشان می دهد.

6. توانایی هایتان را قدرت بدهید.

کتاب پیدا کردن استعداد ۲ نوشته تام راث ۲٫۰) (SrengthFinder را بخوانید. ارزشیابی های آنرا انجام دهید و به پیامهایی که می دهد توجه کنید.

7. دنبال غریزه تان بروید

هر چیزی که بیشترین رضایت فردی را به شما می دهد به احتمال خیلی زیاد همان استعداد ذاتی شماست.

8. هرکاری که دوست دارید بکنید

بهترین راه برای کشف استعداد پنهان این است که فکر کنید به چه کارهایی علاقه دارید. چه کاری را همیشه دوست داشتید انجام دهید اما تا حالا اقدام نکرده اید؟ کدام کار که دیگران انجام می دهند را می بیند و دوست دارید که شما هم می توانستید آنکار را بکنید. مهمترین نکته در کشف استعداد این است که به کارهایی فکر کنید که دوست دارید.

9.خلاق باشید

هر روز ۳-۲ دقیقه ازوقت آرامشتان را برای فکر کردن روی یک پروژه یا ایده ای که روی آن کار می کنید اختصاص دهید. برای اینکار به خودتان وقت و فضا بدهید. اگر حواستان پرت می شود نت برداری کنید. هدف این است که اجازه بدهید فکرتان سرگردان شود. همه ما می دانیم که بهترین ایده ها زمانی به فکرمان خطور می کنند که به هیچ چیز خاصی فکر نمی کنیم. پس بنشینید، آرام باشید و فقط فکرتان را سرگردان کنید و مطمئن باشید که ایده های بسیار خلاقانه و جدیدی به ذهنتان می رسد و باعث می شود به دنیا از یک دریچه تازه نگاه کنید.

10. گوش کنید

به حرفهای کسانی که می شناسید گوش کنید. شاید ندانید که چه کارهایی را می توانید خوب انجام دهید اما آنهایی که می شناسید حتماً می دانند. دفعه بعد که کسی چیزی درموردتان به شما می گوید، از آن سرسری نگذرید، آن کار را دنبال کنید.

11.وقتی بچه بودید می دانستید

به یاد بیاورید که وقتی در زمان کودکی (قبل از هفت سالگی) با خودتان بازی می کردید چه تخیلاتی داشتید. این شما را به هدف روحتان می رساند. آیا آنموقع وانمود می کردید که معلم هستید، یا همیشه چیزهایی می ساختید، یا برای عروسک هایتان لباس می دوختید، یا به مداوای حیواناتتان می پرداختید؟ باید به یاد بیاورید که موقع تنهایی در آن سنین که تحت تاثیر هیچ کسی نبودید و خود درونیتان بسیار پررنگ تر از ذهن آگاهتان بوده، درمورد چه چیزهایی خیالپردازی می کردید.

12. آیا واقعاً پنهان است؟

من فکر می کنم گاهی اوقات استعدادهای پنهان ما چندان هم پنهان نیستند. بیشتر به نظر می رسد که سرکوب شده اند یا نادیده گرفته شده اند. بیشتر به آنچه که دیگران در شما می بینند و خودتان چندان اعتقادی به آن ندارید توجه کنید.

پیشنهاد ویژه

بعد از کشف استعداد هایتان می توانید به کسب درآمد در این زمینه نیز برسید! پیشنهاد ما به شما طراحی وب سایت در زمینه ی آموزش آنلاین هست! سایتی طراحی کنید تا بتوانید در آن ویدئو های آموزشی کنید! و یاتولید محتوای با کیفیت در زمینه ی استعدادتان ایجاد کنید و کسب در آمد کنید. 

از طراحان وب سایت حرفه ای کمک بخواهید

می توانید با مراجعه با شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای طراحی وب سایت آموزش آنلاینتان مشاوره بگیرید و سرمایه گذاری کنید و برای استعداد های خودتان ارزش قائل شده و تلاش کنید تا به جایی که میخواهید برسید و ثمره ی تلاش خودتان را با جان و دل حس کنید!

طراحی وب سایت آموزشی آنلاین

منظور از طراحی سایت آموزشی می تواند طراحی سایت آموزشگاهی (آموزشگاه و موسسه آموزشی) و یا طراحی وب سایت آموزش آنلاین و در مواردی هر دوی این ها باشد. برای مثال، وبسایت یک موسسه آموزشگاهی می تواند خدمات، دوره های آموزشی و تمامی اطلاعات کلاس ها و موسسه را در برگیرد؛ به علاوهی اینکه، یک سری دوره های آموزش آنلاین و یا فروش پکیج های آموزشی نیز در وبسایت خود ارائه دهد. وب چاره قادر به طراحی انواع وبسایت های آموزشی با کیفیت و امکانات عالی و همچنین قیمت بسیار مناسب برای شما عزیزان می باشد.

 

اگر شما هم نیاز به طراحی یک سایت دارید می توانید با ما تماس بگیرید. همکاران ما به شما مشاوره رایگان ولی مفیدی ارائه خواهند داد. خوشحال میشیم با ما تماس بگیرید.

021-66578201 منتظر شنیدن صدای شما هستیم

 

ویژگی ها و امکاناتی که یک وبسایت آموزشگاهی باید داشته باشد که این امکانات در سایت های وب چاره طراحی شده است

1- ریسپانسیو

2- بهینه برای موتور های جستجو (seo)

3- معرفی خدمات آموزشی در صفحه اول

4- گرافیک ساده و در عین حال جذاب

5- صفحه تماس با ما شامل اطلاعات تماس، آدرس موسسه، آدرس شبکه های اجتماعی، ایمیل، نقشه گوگل و …)

6- تاریخچه و معرفی موسسه آموزشی

7-اخبار مرکز آموزشی و سایر اخبار مرتبط

8-دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی

9-شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان آموزش

10 برنامه زمان بندی کلاس ها

11-معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی

12- معرفی اساتید و مربیان

13-امکان برگزاری آزمون های مجازی

14- امکان درج نظرات راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی

15- امکان دانلود جزوات اساتید، نمونه سؤالات و …

16- امکان فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی

17- تصاویری از آموزشگاه و فعالیتهای آن

18- صدور کارنامه و اعلام نتایج

تمامی این امکانات و ویژگی ها، به همراه سایر امکانات درخواستی شما، در طراحی سایت وب چاره اعمال می گردد.

طراحی سایت آموزش آنلاین و مجازی

امروزه بسیاری از افراد به دلایل زیادی قادر به شرکت در کلاس های آموزشی مورد نیاز یا علاقه خود نیستند. دلایلی مانند کمبود وقت، موقعیت مکانی، عدم توانایی مالی و بسیاری از مشکلات دیگر. بهترین راه برای رفع نیازشان، شرکت در دوره های اموزشی آنلاین و تهیه پکیج ها، ویدئو ها و سایر فایل های اموزشی به صورت رایگان و یا پولی است.

روش های کسب درآمد از طراحی سایت آموزش مجازی

1- سایت دانلود فیلم ها و بسته های آموزشی

طراحی سایت آموزش آنلاین ایده بسیار خوبی است تا برای شما این امکان را فراهم کند تا دانش و تخصص خود را در فضای اینترنت به کسانی که به دوره های آموزشی شما علاقه دارند ، به صورت بسته ها و فیلم های آموزشی فروخته و از این راه کسب درآمد کنید.

2- سایت آموزشی رایگان

یکی دیگر از ایده های طراحی وب سایت آموزش آنلاین، راه اندازی یک سایت آموزشی است که دارای مطالب و آموزش های رایگان برای کسانی که به مباحث آموزشی شما علاقه دارند باشد تا مخاطبان زیادی برای آموزش های رایگان پیدا کرده و در نهایت از ترافیک بالای سایت و مراجعه بالای کاربران و تبلیغات کسب درآمد کنید.

ویزگی ها و امکاناتی که یک وبسایت آموزش آنلاین باید داشته باشد

سئو
ریسپانسیو
فضا و پهنای باند مناسب
سرعت لود بالا
ووکامرس و فروشگاه اینترنتی جهت فروش فیلم ها و بسته های آموزشی
طراحی گرافیکی متناسب با محتوای آموزشی
معرفی کامل دوره های آموزشی و دسته بندی آن ها
معرفی اساتید
امکان اشتراک و عضویت
فروشگاه کتاب به صورت آنلاین برای استفاده از کتابها و دانلود آنها
دارای بخش بلاگ، مقالات، اخبار و اطلاعیه ها
درگاه پرداخت آنلاین
پشتیبانی و صفحه تماس با ما
امکان برگزاری آزمون های مجازی
ایجاد فرم و...

 

برای طراحی وب سایت آموزشی آنلاین و مشاهده  خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ وب چاره همراه باشید

 

نظرات

نظر بگذارید