وب چاره چاره راه اندازی کسب و کار آنلاین شما با مشاوره رایگان در کمترین زمان ی کسب و کار اینترنتی پردرآمد راه اندازی کنید

وبلاگ ما

کسب و کار آنلاین
امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

راه اندازی کسب و کار آنلاین

تیم وبچاره سه شنبه 17 اسفند 1400 0 نظر

راه اندازی کسب و کار آنلاین با آژانس دیجیتال مارکتینگ وب چاره

برای راه اندازی کسب وکار آنلاین و یا تبدیل کسب و کار سنتی به آنلاین باید در ابتدا با یک سری تعاریف و روش ها آشنا باشید که بتوانید بهترین تصمیم با کمترین هزینه 

را برای کسب درآمد بالا بدست بیارید.

ما در این وبینار به شما آموزش خواهیم داد که چرا باید برای داشتن کسب وکار آنلاین طراحی سایت انجام بدید و چطور وب سایت کسب و کارتون رو معرفی و بازاریابی اینترنتی کنید،تا بتوانید در کوتاه ترین زمان به درآمد منطقی دست پیدا کنید.

هر کسب و کاری چه سنتی در حال فعالیت و چه کسب کار نو پا برای اینکه بتواند فعالیت خودش را شروع کند و مهمتر از آن بتواند بصورت اثربخش به مخاطبین هدف خودش محصولات و خدمات ارائه کند، باید برنامه ریزی صحیحی برای زیرساخت های اساسی خود داشته باشد.

پس برای اینکه بتوانیم کسب و کار موفقی برنامه ریزی و راه اندازی کنیم باید نقشه راه داشته باشیم تا در مسیر با مشکلات جدی روبرو نشده تا مجبور به پرداخت هزینه های گزاف نشویم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ وب چاره با سال ها تجربه در طراحی و راه اندازی کسب و کار های آنلاین شما را در این مسیر هدایت و حمایت می نماید.

طراحی صحیح زیرساخت ها، علاوه بر اینکه تصویر کاملا واضحی از فعالیت ها، فرایندها و هزینه ها ارائه می کند، باعث می شود تا در صورت نیاز، کسب و کار برای گسترش خود چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی آمادگی داشته و به سرعت آن را تحقق بخشد. با تعیین اهداف درست و شناسایی مشتریان ( پرسونا ) شما قطعا مسیری کم ریسک و روشن خواهید داشت.

پیشنهاد میکنیم این وبینار رایگان ولی تجربه‌محور رو از دست ندین و همین حالا ثبت‌ نامتون رو قطعی کنید.

سرفصل های وبینار

 • زیر ساخت های ایجاد کسب و کار آنلاین (درباه مسیر آنلاین شدن کسب و کار صحبت میکنم طراحی سایت و راه اندازی و بازاریابی هاشون )
 • چرا به بیزنس پلن نیاز داریم ؟
 • معرفی اولیه بوم مدل کسب و کار و کارایی آن برای کسب و کار آنلاین
 • معرفی اولیه ماتریس SWOT
 • توضیح اولیه اکشن پلن ها
 • تعریف دیجیتال مارکتینگ و جایگاه آن در کسب و کار آنلاین

مخاطبین وبینار

 1. صاحبین کسب و کار های سنتی
 2. صاحبین کسب و کار های آنلاین
 3. سرمایه گذاران خورد و کلان
 4. دیجیتال مارکتر ها
 5. استارتاپ ها

موضوعات و سوالات قابل بحث در وبینار

 

اهمیت در نظر گرفتن توانایی و علاقه افراد در راه اندازی کسب و کار ها چقدر مهم است؟

توانایی و علاقه مندی افراد در بدست آمدن نتیجه بهتر در کسب و کار آنلاین دارای اهمیت بالایی است چون علاقه مندی به کسب و کار از شرط های اولیه هست.

 چرا قبل از شروع کسب و کار آنلان باید نقشه راه ترسیم کنیم ؟

برای راه اندازی تمامی کسب و کار ها باید از قبل تمامی جوانب را بررسی کرد و تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت،رقبای صنعت،توانایی ها و دارایی ها و ... . بتوانیم بهترین تصمیم ها رو اخذ کرده که مسیری کم ریسک و با هزینه پایین را ترسیم نماییم.

آژانس های دیجیتال مارکتینگ در راه اندازی کسب و کار های آنلاین چه کمکی میتوانند انجام دهند؟

آژانس های دیجیتال مارکتینگ با توجه به کسب و کار شما میتوانند یک بیزنس مدل استاندارد طراحی و پیاده سازی کنند تا شما در کوتاه ترین زمان و هزینه به اهداف خود برسید.

با توجه به اهمیت راه اندازی کسب و کار آنلاین  که منجر به رشد و توسعه کسب و کار شما میشود توصیه میکنیم در این وبینار شرکت نمایید. تا از دانش فنی و تجربیات متخصصین  آژانس دیجیتال مارکتینگ وب چاره بهرمند شوید. 

برای شرکت در وبینار رایگان راه اندازی کسب و کار آنلاین کافیست به لینک زیر رفته و ثبت نام نمایید. ( وبنیار در 6 جلسه برگزار میشود )

تاریخ وبینار:  1401/01/07

ساعت وبینار: ساعت 16

 

لینک وبینار جلسه اول : https://zaya.io/ssyv0

 

نظرات

نظر بگذارید