وبلاگ ما

امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

صفر تا صد یک کمپین تبلیغاتی

تیم وبچاره یکشنبه 12 آبان 1398 0 نظر

  کمپین تبلیغاتی -1

کمپین تبلیغاتی چیست؟

کمپین تبلیغاتی به معنای رساندن یک پیام تبلیغاتی یکسان در کانالهای متفاوت تبلیغاتی در یک بازه زمانی مشخص می باشد، با توجه به گسترش تبلیغات در فضای آنلاین، اجرای کمپین تبلغاتی آنلاین هم از توجه خاصی برخوردار شده است که قبل از شروع کمپین تبلیغاتی بهتر است موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • به چه دلیلی میخواهید کمپین تبلیغاتی را آغاز کنید.
  • چه چیزی را می خواهید تبلیغ کنید.

 

مطلب پیشنهادی: مشاوره بازاریابی دیجیتال و برندینگ رایگان

 

انواع کمپین های تبلیغاتی

تبلیغات تجاری

این نوع تبلیغات به‌طور مستقیم، مصرف‌کننده را هدف قرار نمی‌دهد بلکه برای نهادهای مختلفی که بر دستیابی به مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارند، در نظر گرفته ‌شده است. این نهادها عبارتند از: توزیع‌کنندگان، عمده‌فروشان، خرده‌فروشان و واسطه‌ها.
تبلیغات مصرف‌کننده: هدف این کمپین، اطلاع‌رسانی به مشتریان در مورد مزایا و خصوصیات محصول و متقاعد کردن آن‌ها برای خرید محصول است.

تبلیغات عمومی

تبلیغ یک محصول خاص که توسط اتحادیه تجاری یا کنسرسیوم تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان انجام می‌گیرد. یک تولیدکننده خاص را تبلیغ نمی‌کند، بلکه از مزیت‌های یک محصول خاص می‌گوید.

تبلیغات محصول

بر تبلیغ منافع و مزایای محصول مانند قیمت، کارایی و ارزش تمرکز دارد.

تبلیغات برند

تمرکز اصلی تبلیغ بر روی برند است و در بعضی موارد متوجه محصول می‌شود. این نوع کمپین معمولا با محوریت ساخت تصاویر اثرگذار بر مشتری فعالیت می‌کند.

تبلیغات گستره‌ای از محصولات

در آن یک رنج از محصولات تولیدشده توسط یک کارخانه تبلیغ می‌شوند.

تبلیغات شرکتی

این کمپین یک شرکت خاص را تبلیغ می‌کند تا سرمایه‌گذاران اقتصادی جدید یافت شوند و وضعیت شرکت در بازار بورس بهبود یابد. کمپین‌های تبلیغات خرده‌فروشی برای ترویج کسب ‌و کارهای خصوصی و خرده‌فروشی تشکیل می‌شوند.

تبلیغات مشارکتی

در این کمپین هزینه‌های تبلیغات در سطح محلی بین یک خرده‌فروش، یا عمده‌فروش و تولیدکننده تقسیم می‌شوند.

تبلیغات پاسخ مستقیم

این کمپین با ایجاد تعامل مستقیم بین بازاریاب و مشتری، نتایج و بازخوردهای مناسبی را برای صاحبان مشاغل فراهم می‌کند.

تبلیغات خدمات عمومی

این نوع کمپین غیرتجاری است و برای اطلاع‌رسانی عموم مردم از طریق تلویزیون، رادیو و رسانه‌های دیگر فعالیت می‌کند. تمرکز اصلی این کمپین بر ارتقای سطح اطلاعات مردم در مورد یک موضوع خاص است.

تبلیغات بازاریابی دیجیتال

این نوع کمپین از تکنولوژی‌های دیجیتال برای تبلیغات، تعامل با مشتریان و افزایش درآمد شرکت استفاده می‌کند و انواع مختلفی دارد.

نحوه ی طراحی یک کمپین تبلیغاتی 


1. اهداف و ماموریت های تبلیغ را مشخص می نماییم و به صورتی طراحی می کنیم که کسب و کار را به هدف برساند.

2.مخاطب کمپین تبلیغاتی را می شناسیم و بعد به تبلیغات می پردازیم.

3.مشخص می نمایم که از این کمپین چه نیازهایی از کاربر رفع می شود؟

4.پیام کمپین را تعریف کرده و مشخص می نماییم دقیقا چه پیامی می خواهیم به مخاطب دهیم

5.به تعیین بودجه می پردازیم به این صورت که، یا اول محاسبه می نماییم چقدر بودجه داریم یا با توجه به اهداف به بودجه مورد نظر دست پیدا می کنیم.

  کمپین تبلیغاتی وب چاره -1

مهم ترین اهداف یک کمپین تبلیغاتی

یکی از مهم ترین هدفمندی ها، هدفمندی محتواست، یعنی محتوایی که آگهی می دهیم با محتوای وب سایتی که نمایش می دهیم یکسان باشد، و برای سایت ها، صفحات فرود طراحی کرده و تبلیغات خاق العاده درج کرده و لوگوی بی نظیر طراحی می کنیم.

شعار تبلیغاتی کمپین ها

هدف ما رفع نیاز های مخاطب با توجه به ویژگی های آن هاست!

تبلیغات

تبلیغات کلیکی

به این صورت می باشد که یک تبلیغ درج نموده به ازای هرکلیک که زده میشود و مخاطبانی آن تبلیغ را بازدید می کنند شما هزینه به صاحب سایت می دهید.

تبلیغات اجتماعی

 بارز ترین ویژگی شبکه اجتماعی این است که در هر رده سنی با هر ویژگی و خصوصیاتی با هر جنسیتی و هر تحصیلاتی کاربر وجود دارد و می توان با دقت بالا تر تبلیغ گذاشت و جذب مخاطب بیشتری کرد! و حتی با استفاده از پلت فرم ها و شعار های تبلیغاتی و طراحی لوگو بی نظیر می توان به سرعت بازده تبلیغات افزایش بخشید. 

  تبلیغات -1

در آخر، تیم وب چاره با نهایت احترام و حرفه ی خویش، آماده ی خدمت گذاری به مشتریان عزیز می باشد. با یک تماس ساده می توانید از کارشناسان ما یک  مشاوره رایگان درباره  کسب و کار خود دریافت کنید.

021-66578201  منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

نظرات

نظر بگذارید