• کانال آپارات
  • صفحه اینستاگرام ما
  • کانال تلگرام ما
  • لینکدین
  • توییتر
  • واتس اپ

تهران، خیابان قانعی، کوچه سعدی، پلاک 5

02166578201

استادی فور ایم

  • 0 نظر
  • 436 بازدید
  • سه شنبه 21 آبان 1398

استادی فور ایم;
استادی فور ایم
5 از 5 بوسیله 1 رای
موسسه رهام با 9 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، اعزام دانشجو، کاریابی و خرید ملک در فرانسه، کانادا، آلمان، اتریش و سایر کشورهاست

معرفی

موسسه رهام با 9 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، اعزام دانشجو، کاریابی و خرید ملک در فرانسه، کانادا، آلمان، اتریش و سایر کشورهای اروپایی این آمادگی را دارد تا در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی درخواست‌های هم میهنان عزیز باشد.

وکلای موسسه رهام در کانادا و اروپا، ارائه خدمات جانانه به مشتریان را اولین وظیفه خود می‌دانند و در تمام مدت فعالیت خود اصولی از جمله صداقت، ارائه مشاوره صحیح و جلوگیری از اتلاف زمان مشتریان را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

مدارک

به منظور آغاز فرآیند بررسی مدارک، یک جلسه مشاوره حضوری جهت بررسی رزومه سوابق تحصیلی و کاری داوطلبان انجام می‌شود که طی این جلسه، موسسه رهام داوطلبان را با بهترین فرصت‌هایی که ممکن است پیش روی ایشان باشد آشنا می‌کند تا افراد بتوانند با اشراف کامل به تمام فرصت‌های موجود، بهترین گزینه را انتخاب نمایند. در همین راستا، موسسه رهام قادر است راهکارهایی را برای اخذ پذیرش بدون مدرک زبان و یا اخذ پذیرش بدون مدرک تحصیلی دانشگاهی به موکلین خود پیشنهاد نماید.

همچنین، موسسه رهام در زمینه آماده کردن و تکمیل مدارک جهت حضور در سفارت و نیز رزرو زمان مصاحبه سفارت موکلین خود را تنها نمی‌گذارد و تا آخرین قدم، حتی در آن سوی مرزهای میهن مان ایشان را همراهی می‌کند.

فرآیند اقدام جهت پذیرش

در مدت زمان انجام فرآیند پذیرش، که معمولا بین 1 ماه تا یک سال طول می‌کشد، موکلین موسسه رهام در صورت تمایل می‌توانند در جریان مراحل کار، مکاتبات و اقداماتی که موسسه بر روی پرونده ایشان به عمل می‌آورد قرار گرفته و به راحتی و با شفافیت کامل روند پرونده پذیرش، ثبت شرکت، مهاجرت و کاریابی خود را دنبال کنند.

چرا موسسه اعزام دانشجوی رهام

این موسسه در طی 9 سال سابقه خود در اخذ انواع پذیرش تحصیلی، کارآموزی و کاری در فرانسه، کانادا، آلمان، اتریش و سایر کشورهای اروپایی، ارائه‌ مشاوره های صحیح و دلسوزانه به موکلین را وظیفه اصلی خود دانسته است و همواره تاکید دارد که:

اخذ پذیرش و کمک به خروج از کشور، به تنهایی، هدف موسسه رهام نیست، بلکه لازم است داوطلبان را با تمام فرصت‌هایی که در خارج از مرزهای کشور پیش رو دارند آشنا کند و به ایشان کمک کند تا این قدم حساس، پیچیده و بی نهایت مهم زندگیشان را با آینده نگری و با موفقیت بردارند و اطمینان داشته باشند که وکلای این موسسه همواره پشتیبان ایشان هستند.

نوع قرار داد

سایت و سئو

کلمات کلیدی

ثبت شرکت در فرانسه

تحصیل در فرانسه

ثبت شرکت در مجارستان

تحصیل در آلمان

زمان قرار داد

تاریخ شروع قرار داد: 97/4/20

تاریخ پایان قرار داد:  99/3/20

  screen capture -1

 آدرس سایت مشتری

https://www.study4im.com

نام صاحب برند

صاحب این برند جناب آقای آرش رئیسی می باشند.

 

شما هم در صورت تمایل به جمع مشتریان وب چاره بپیوندید...

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  بیست و یک     -     14   =

خدمات ما

فروش وب سایت

دوشنبه 11 شهریور 1398

اجاره وب سایت

دوشنبه 11 شهریور 1398

طراحی وب سایت

چهارشنبه 13 شهریور 1398

بیشتر >>

مشتریان ما

آرتین گیفت

شنبه 16 شهریور 1398

صنایع دستی پرنیا

سه شنبه 23 مهر 1398

بیشتر >>