• کانال آپارات
 • صفحه اینستاگرام ما
 • کانال تلگرام ما
 • لینکدین
 • توییتر
 • واتس اپ

تهران، خیابان قانعی، کوچه سعدی، پلاک 5

02166578201

حمید پورزاد

 • 0 نظر
 • 687 بازدید
 • جمعه 15 شهریور 1398

حمید پورزاد;
حمید پورزاد
4.5 از 5 بوسیله 12 رای
متولد 66/12/20 از سال 84 در زمینه بازاریابی و تبلیغات فعالیت خودم رو آغاز کردم. بعد از توسعه کسب و کار آنلاین به صورت حرفه ای وارد حوزه ی دیجیتال مارکتینگ شدم.

دوران کودکی من و سرگرمی ها

دوران کودکی من بسیار پر هدف می گذشت همونطور که بچگی میکردم کنارش رویاهای بزرگی داشتم که تو سرم می پروروندمشون! گاهی با فکرشون خوابم می برد گاهی با فکر کردن به رسیدن بهشون لبخند عمیقی میزدم و خودمو تو اون جایگاه فرض می کردم. الان چندین ساله از اون افکار می گذره و به اکثر هدفام رسیدم و هنوزم دارم براشون تلاش می کنم، یعنی می خوام بگم برای رسیدن به اهدافتون اول دیدتون رو وسعت ببخشین و بعد قدرت تفکر رو دست کم نگیرین به هرچیزی که فکر کنین و براش تلاش کنین بهش می رسین اینو به عنوان یه مدیر عامل یه شرکت خوب دارم میگم!

بذارین با ی مثال براتون بگم تا خوب درک کنین!

یه روزی یه معلم تو یه روز زمستونی دانش آموزاشو میاره تو حیاط مدرسه و بهشون میگه قراره یه بازی ای انجام بدیم که نهایتا هرکی برنده بشه جایزه خوبی دریافت می کنه ، بازی به این صورت بوده که معلم یه مسیری رو مشخص میکنه و انتهاش یه مانع میذاره، به دانش آموزاش میگه از این مسیری که تعیین کردم تا مانع هرکی سر خورد و چیزیش نشد، یه جایزه خیلی خوب دریافت می کنه، همه اون دانش آموزا زمین میخورن جز یه نفر، اگه گفتین دلیلش چی بوده؟؟؟ داشته به مانع نگاه می کرده که بهش برسه درک کردین چی میگم؟؟؟ شما هم به اهدافتون نگاه کنین تا بهش برسین! من این روند رو پیش گرفتم و به اهدافم رسیدم و به تیمم یاد دادم و الان یه تیم قوی حرفه ای دارم که روز به روز بهترم میشن! خودتونو باور کنین! در زیر کارایی که کردم و به چیزایی که رسیدم رو براتون میذارم:

مدارک من

 

 مدارک -1

 

 مدارک -1  تبلیغات پیشرفته -1

 مدارک -1

 مدارک -1

کتاب ها و سرگرمی های من

کتاب های فروش و بازاریابی خیلی زیادی خوندم و در اونها اطلاعات و تجربه کسب کردم که خیلی بهم کمک می کرد پیشنهاد می کنم اگر شما هم در این حرفه مشغولید حتما کتب بازاریابی رو مطالعه کنید خیلی کمکتون میکنه

یکی دیگه از علاقه مندی های من موزیکه گوش دادن به موزیک های لایت و آرامشبخش که سختی کار رو از بین می بره و روحیه آدمو سر جاش میاره یه جورایی نغذیه روح به حساب میاد.

اصول کاری مبتنی بر صداقت 

اصول کاری که خیلی برای من مهمه و به تیمم هم همیشه یادآوری می کنم اینه که اولین چیزی که تو کاراشون رعایت می کنن صداقت باشه و اخلاق کاری داشته باشن و خودمم هم رعایتش می کنم!!

نظریه افلاطون درباره ی موضوعی مشابه همین موضوع

افلاطون یه نظریه خیلی زیبایی داره که به شدت پر مغر و پر مفهومه که در زیر براتون توضیح میدم

یه روزی یه نگهبان باغ وحش میمون هاش رو میبره برای چرخوندن و هوا خوری، سر همه ی میمون هاش کلاه میذاره،بعد مدتی به میمون هاش میگه که کلاهتون در بیارین! هرچی میگه گوش نمیدن(متوجه نمیشن)! آخر عصبی میشه کلاهشو درمیاره میندازه زمین میمون ها هم به همون صورت کلاهاشونو در میارن و میندازن زمین! به این ترتیب این نظریه رو نوشت: میمون میبینه، میمون عمل میکنه!

هرچیزی از هرکس میخوای، چه کاری چه هر چیز دیگه ای اول خودت انجامش بده!

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  21     +   =   سی و دو  

خدمات ما

فروش وب سایت

دوشنبه 11 شهریور 1398

اجاره وب سایت

دوشنبه 11 شهریور 1398

طراحی وب سایت

چهارشنبه 13 شهریور 1398

بیشتر >>

مشتریان ما

آرتین گیفت

شنبه 16 شهریور 1398

صنایع دستی پرنیا

سه شنبه 23 مهر 1398

بیشتر >>