• کانال آپارات
 • صفحه اینستاگرام ما
 • کانال تلگرام ما
 • لینکدین
 • توییتر
 • واتس اپ

تهران، خیابان قانعی، کوچه سعدی، پلاک 5

02166578201

احسان تبریزی

 • 0 نظر
 • 774 بازدید
 • جمعه 15 شهریور 1398

احسان تبریزی;
احسان تبریزی
3.61 از 5 بوسیله 22 رای
متولد 62/4/6 از سال 81 وارد دانشگاه شدم مهندسی متالوژی خوندم، آشنایی کامل با دوره های بازاریابی دارم و دارای دو مدرک تحصیلی هستم.

دوره ی کودکی و سرگرمی های من

دوره ی کودکی من نیز مثل بقیه دوستای هم سن و سالم می گذشت پر از شور و هیجان پر از اتفاقات خوبی که با هم بازی های اون دورم داشتم! و مثل بقیه ی پسر بچه های دیگه عاشق فوتبال بازی کردن و کری خوندنای وسط فوتبال بودم و اسطوره های فوتبالی رو دونه دونه می شناختم. یه جورایی فوتبال واسه ما پسرا حکم یک زندگی جداگونه رو داشت! انگار هر کی فوتبال بازی نمی کرد آدم عجیبی به نظر میومد! کاش برگرده اون دوره که پر از حسای خوب بود و تنها دغدغمون یا پاره شدن شلوار هامون بود یا گم شدن توپ هامون...

 فوتبال -1

اصل کتابخوانی من در دوره های مختلف زندگی 

در دوره ی کودکی علاقه مند به کتاب های  ژول ورن بودم و قهرمانانش! و بی شک یکی از بهتربن نویسنده های دنیاست! کتاب هایی از قبیل جزیره ی ناشناخته،سفر به ماه، ارثیه طلایی،بیست هزار فرسنگ زیر دریا...رو مطالعی می کردم..و الان نیز جین استن یکی از محبوب ترین نویسندگانیه که کتاب هاشو می خونم!

 ژول ورن -1

 

دانشگاه، رشته تحصیلی و تجربه ها

دانشگاه رفتن یک اتفاق خیلی خوبیه که تو زندگی همه می افته، یه جورایی مثل کوه میمونه فراز و نشیب داره سختی داره اما در کنارش خوش ام میگذره! پر از خاطرس! پر از شب های امتحانی که اکثرا نادیده گرفتن میشدن و تو خوابگاه های دانشجویی شب امتحان بازی های کامپیوتری می کردن! اما دانشگاه برای من جنبه های دیگه ای هم داشت حس میکردم بزرگ تر شدم و مسئولیت جدیدی روی دوشم اضافه شده، در سال 81 وارد دانشگاه شدم که تو ساوه بود تو این دانشگاه من متالوژی میخوندم که از همون ترم اول درسای سنگینی داشت اما موفق شدم و تو مقطع لیسانس درسمو به پایان رسوندم.

اما به یک مدرک قانع نبودم و دوباره تو سال 86 وارد دانشگاه شدم و این سری مدیریت صنعتی خوندم و دوباره مدرک لیسانس گرفتم و علمم رو کامل تر کردم. دانشگاه تجربه به شدت خوبیه پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کنید!

مدارک تحصیلی و دوره های گذرانده من

کارشناسی متالوژی

کارشناسی مدیریت صنعتی

گذراندن دوره فروش

گذراندن دوره ی بازاریابی

گذراندن دوره های عکاسی

هنر اولین اصل زندگی من

همانطور که بالا اشاره کردم، من دوره ی عکاسی گذروندم و وقتی تو طبیعت بودم تو ژرفای طبیعت فرو می رفتم و حتی با شاخه و برگ درختان، ماهی که برای آسمون قیافه می گرفت هم سو میشدم و ازشون عکس می گرفتم! حالا من ی آلبومی از زندگی طبیعت در این دنیا دارم که شاید کمتر کسی داشته باشه..

 عکاسی -1

هنر دومی که بهش پرداختم پیانو بود.. مادر همه ی سازها، یه جوری دل رو کوک می کنه که جزو یکی از عناصر مهم زندگیم شده و من الان ی پیانیستم که علایقم رو...روحم رو... دنیام رو می نوازم...

می فا سلا سی دو فا می ر دو سی لا.....

 پیانو -1

راه های ارتباط با من

gmail: ehsan.tabrizi.web@gmail.com

linkedin: ehsantabrizimarketer

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  +     چهارده   =   سی و یک  

خدمات ما

فروش وب سایت

دوشنبه 11 شهریور 1398

اجاره وب سایت

دوشنبه 11 شهریور 1398

طراحی وب سایت

چهارشنبه 13 شهریور 1398

بیشتر >>

مشتریان ما

آرتین گیفت

شنبه 16 شهریور 1398

صنایع دستی پرنیا

سه شنبه 23 مهر 1398

بیشتر >>