جزئیات پروژه‌

جزئیات پروژه

  • نام پروژه: طراحی وب‌سایت آرتین گیفت
  • دسته: طراحی سایت فروشگاهی
  • مشتری: جناب آقای امیر حیدری
  • ‌توضیحات: وب‌سایت آرتین گیفت
اشتراک‌گذاری:

طراحی وب‌سایت آرتین گیفت

از مؤثرترین روش ها برای معرفی برند و شرکت شما، استفاده از هدایای تبلیغاتی است. نکته مهم اینجاست که هرچه کیفیت و ماندگاری هدایای تبلیغاتی شما بالاتر باشد در نتیجه امکان استفاده مداوم و طولانی تری را برای مشتریان شما فراهم خواهد کرد. این موضوع موجب می شود که برند و نشان تجاری شما برای مدت بیشتری در معرض دید افراد مختلف قرار بگیرد.

آرتین گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف است. این شرکت با چاپ نام برند و لوگوی مشتریان بر روی اقلام متفاوتی از مواردی که به عنوان هدیه در نظر گرفته می شود سعی در ماندگاری هرچه بیشتر نام و نشان تجاری شما در ذهن مشتریان خواهد داشت. انواع فلش ها و اسپیکرهای تبلیغاتی، انواع ماگ با جنس ها و ابعاد متفاوت و انواع خودکار تبلیغاتی تنها بخشی از هدایای تبلیغاتی هستند که آرتین گیفت برای اهدا ارائه می دهد.

با رشد روزافزون تکنولوژی و به دنبال آن افزایش استفاده از فضای اینترنت، شرکت آرتین گیفت نیز از سال 97 تصمیم بر این گرفت که یک وب سایت فروشگاهی برای محصولات خود تأسیس کند. 

در ابتدا جلسه همفکری با مشاوران آژانس دیجیتال مارکتینگ وب‌چاره تشکیل شد. با صحبت پیرامون فعالیت های آرتین گیفت و با توجه به نوع محصولات و پرسونای مشتریان، ویژگی های لازم برای وب سایت این مجموعه استخراج گردید. با توجه به ویژگی های لازم برای وب سایت آرتین گیفت، تصمیم بر پیاده سازی یک CMS اختصاصی گرفته شد. بعد از آن فازبندی لازم برای پیاده سازی این  CMS در بخش فنی، محتوا گذاری و محصول نویسی در بخش تولید محتوا و بهینه سازی وب سایت توسط تیم سئو انجام شد.

پیاده سازی وب سایت های فروشگاهی به صورت کاملاً ریسپانسیو بوده و برای مشاهده وب سایت بر روی ابعاد مختلف صفحه نمایش هیچ مشکلی وجود ندارد.

صفحاتی که برای وب سایت فروشگاهی آرتین گیفت طراحی و پیاده سازی شد نیز شامل موارد زیر می شود: صفحه خانه، صفحه دسته بندی محصولات، صفحه محصول، بلاگ، صفحه درباره ما و صفحه تماس با ما. صفحاتی همچون قوانین و مقررات، نحوه بازگرداندن کالا و روش های پرداخت نیز در فازهای بعدی به وب سایت آرتین گیفت افزوده شد.

محتوا نویسی وب سایت آرتین گیفت نیز از تشکیل استراتژی محتوا به کمک لیست کلمه کلیدی های استخراج شده توسط تیم سئو آغاز شد. پس از آن با ساخت یک تقویم محتوایی، استراتژی ورود محتوای وب سایت در صفحات داخلی، صفحات محصول و بلاگ تعیین و به وسیله تیم تولید محتوا اجرا شد.

به مرور زمان، با محتواگذاری مداوم و بهینه سازی وب سایت از طریق سئوی داخلی و خارجی، این وب سایت اکنون در تعدادی از کلمه های کلیدی به صفحات اولیه جستجوی گوگل رسیده است.

 

  نمونه کارهای وب چاره