جزئیات پروژه‌

جزئیات پروژه

  • نام پروژه: طراحی وب‌سایت اُلکامد
  • دسته: طراحی سایت فروشگاهی
  • مشتری: اُلکامد
  • ‌توضیحات: طراحی وب‌سایت اُلکامد
اشتراک‌گذاری:

طراحی وب‌سایت اُلکامد

شرکت نکوین فراز آریا یا اُلکامد، فروشگاه اینترنتی پوشاک است که از سال 90 فعالیت خود را در فضای آنلاین آغاز کرد. این وب سایت فروشگاهی با همت جمعی از جوانان و تکیه بر دانش روز، کسب و کار خود را با هدف ارائه پوشاک با کیفیت به مشتریان این حوزه راه اندازی کرد. 

تیم طراحی سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ وب‌چاره، سایت فروشگاهی مجموعه اُلکامد را راه اندازی کرده و تیم دیجیتال مارکتینگ این مجموعه تلاش خود را برای کمک به فروش بالاتر اُلکامد به کار گرفت. وب سایت اُلکامد دارای قسمت های مختلف پوشاک بانوان، پوشاک آقایان، پوشاک بچگانه، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم خانه و آشپزخانه می باشد.

خرید اینترنتی همیشه اما و اگرهای خاص خود را برای مشتریان دارد ولی خرید اینترنتی پوشاک می تواند از سخت ترین نمونه های آن باشد؛ چراکه تطبیق سایز شخص با لباس، عدم نمایش کامل و واضح لباس در تصاویر و عدم اطلاع از نوع جنس کالا می تواند از مهمترین موانعی باشند که موجب می شوند شخص راه دیگری را برای خرید محصول موردنظر خود انتخاب کند.

برای یک فروشگاه اینترنتی در زمینه پوشاک نیز، توجه به این موانع و سعی در رفع آنها است که می تواند مشتریان را به سمت این فروشگاه بکشاند. تیم دیجیتال مارکتینگ وب‌چاره برای رفع چنین مسائلی چاره هایی در نظر گرفت. ورود اطلاعات کامل از سایزبندی هر محصول، آموزش نحوه اطلاع از سایز، اطلاعات کامل در مورد جنس و برند محصول و همچنین به کار گیری تعداد کافی تصویر از همه زوایا از محصول از جمله مواردی بود که بکارگیری آنها می توانست کمک کننده باشد.

 

  طراحی سایت الکامد   طراحی صفحه محصول سایت الکامد