جزئیات پروژه‌

جزئیات پروژه

  • نام پروژه: طراحی وب‌سایت فوراور تهران
  • دسته: طراحی سایت فروشگاهی
  • مشتری: فوراور تهران
  • ‌توضیحات: طراحی وب‌سایت فوراور تهران
اشتراک‌گذاری:

طراحی وب‌سایت فوراور تهران

 فوراور تهران نمایندگی دبی فوراور لیوینگ آمریکا است و محصولاتی شامل مکمل های غذایی، محصولات عسل، نوشیدنی ها، محصولات مراقبت از پوست، محصولات کنترل وزن و... به مشتریان خود ارائه می دهد که با پایه گیاهی منحصر بفرد در سلامتی بدن نقش بسزایی دارند. در این مکمل های غذایی هیچ ترکیب شیمیایی استفاده نشده است. همه به خوبی می دانیم که سلامتی با تغذیه مناسب رابطه مستقیمی دارد. علاوه بر آن، مکمل غذایی منحصر به فرد که موجب محافظت از بدن می شود نیز در سلامتی تاثیر بسزایی دارد.

کمپانی فوراور تهران با سابقه درخشان در این حوزه، با فروش محصولات به صورت تک در راستای درمان با محصولات آرایشی، بهداشتی و یا درمانی، تصمیم به فروش آنلاین محصولات خود گرفت. این کمپانی همچنین برای سهولت بخشی به روند خرید مشتریان خود، تعدادی از محصولات خود را به صورت پک چندعددی در نظر گرفته تا فرآیند خرید برای مشتریان آسانتر باشد.

کمپانی فوراور تهران، با سابقه درخشان در این حوزه، از سال 98 و با کمک آژانس دیجیتال مارکتینگ وب‌چاره، تصمیم به تأسیس یک سایت فروشگاهی برای معرفی و ارائه محصولات خود گرفت. این کمپانی محصولات آرایشی، بهداشتی و یا درمانی خود را از 

کمپانی فوراور تهران، مدیران این شرکت در ابتدا با کمک مشاوران بازاریابی دیجیتال وب‌چاره، تمامی ویژگی های لازم برای وب سایت خود را استخراج کرده و تصمیم بر پیاده سازی یک CMS اختصاصی گرفته شد. بعد از آن مراحل لازم برای انجام این کار طراحی شده و هر قسمت از آن به تیم مربوطه در وب‌چاره تحویل شد.

رابط کاربری صفحات مورد نیاز فوراور تهران، در ابتدا طراحی و سپس توسط تیم توسعه پیاده سازی شد.

به مرور زمان با محتواگذاری در این وب سایت و همچنین کار بر روی سئوی داخلی و خارجی فوراور تهران، این وب سایت اکنون در چندین کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل رسیده است.

 

  طراحی صفحه اصلی سایت فوراور تهران   طراحی صفحه محصول فوراورتهران