جزئیات پروژه‌

جزئیات پروژه

  • نام پروژه: طراحی وب‌ سایت فست‌ فود گوشه
  • دسته: طراحی سایت فروشگاهی
  • مشتری: جناب آقای حمید پورزاد
  • ‌توضیحات: وب‌سایت فست‌فود گوشه
اشتراک‌گذاری:

طراحی وب‌ سایت فست‌ فود گوشه

پیتزا گوشه در تابستان ۹۶ توسط جمعی از جوانان حرفه ای با هدف ارائه غذای سالم متشکل از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب افتتاح شد. این فست فود در تلاش است تا با استفاده از تازه ترین و مرغوب ترین مواد غذایی و توسط سرآشپزهای حرفه ای، غذاهای متنوعی را مطابق سلیقه مشتریان به آنها ارائه دهد. فست فود گوشه همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را جلب نموده و در این عرصه پیشرو باشد.

با افزایش استفاده از فضای اینترنت، استفاده از خدمات آنلاین نیز بسیار فراگیرتر شده است. سفارش مواد غذایی به صورت آنلاین نیز یکی از موضوعاتی است که اخیراً بسیار مورد توجه قرار گرفته است. فست فود گوشه نیز به عنوان یکی از پیشروهای این حوزه، از سال 97 تصمیم بر تأسیس یک وب سایت فروشگاهی گرفت و با کمک مشاوران دیجیتال مارکتینگ وب چاره، ویژگی های لازم برای وب سایت مورد نظر خود را تعیین کرد. بعد از آن رابط کاربری صفحات موردنیاز پیتزا گوشه، طراحی و سپس توسط تیم توسعه پیاده سازی شد. در گام بعدی تمامی محصولات قابل سفارش توسط فست فود گوشه با اطلاعات کامل بر روی وب سایت این مجموعه قرار گرفت.

در نهایت با تولید محتوا و بهینه سازی صفحات مختلف وب سایت از طریق سئوی داخلی و خارجی، به مرور زمان وب سایت پیتزا گوشه در برخی کلمات کلیدی مورد هدف به صفحات اولیه جستجوی گوگل رسید.

وب سایت گوشه تمامی تلاش خود را جهت ارائه خدمات به مشتریان به کار گرفته تا بتواند به صورت آنلاین و با سرعت بالا سفارش غذای آنها را ثبت کرده و هزینه سفارشات را به صورت آنلاین دریافت نماید. تمامی این موارد جهت سهولت بخشیدن به امر سفارش مشتریان و آسودگی خیال آنها است. کاربران می توانند به سادگی با ورود به وب سایت گوشه، انواع محصولات این فست فود به همراه قیمت آیتم ها را مشاهده کرده و محصول موردنظر خود را برای سفارش انتخاب کنند. سپس هزینه مربوط به سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کرده و سفارش خود را درب محل موردنظر تحویل بگیرند.

 

  طراحی صفحه اصلی پیتزا گوشه   طراحی صفحه محصول پیتزا گوشه