جزئیات پروژه‌

جزئیات پروژه

  • نام پروژه: وب سایت رادطب کو
  • دسته: طراحی سایت فروشگاهی
  • مشتری: جناب آقای امیر اسفندیاری
  • ‌توضیحات: طراحی وب سایت رادطب کو
اشتراک‌گذاری:

وب سایت رادطب کو

طراحی وب سایت رادطب کو

 

شرکت رادطب درمان البرز یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی در حوزه تجهیزات پزشکی کشور می باشد که به منظور تولید انبوه تجهیزات تخصصی و عمومی پزشکی در سال ۱۳۹۲ تأسیس و در سال ۱۳۹۳ به بهره برداری رسید. این شرکت فعالیت خود را از ۳ استان تهران، البرز و اصفهان در زمینه تولید انواع ترازوهای دیجیتالی و عقربه ای آغاز کرد و بعد از آن به تولید و توزیع سایر محصولات پزشکی بر اساس استانداردهای ISO9001  و ISO13485 رو آورد. شرکت رادطب اکنون با اجرای الزامات شرایط مطلوب تولید (GMP) و استانداردهای مختلف، موفق به اخذ مجوزهای مربوط به اداره کل تجهیزات پزشکی شده است.

این شرکت، از سال 97 و با کمک آژانس دیجیتال مارکتینگ وب‌چاره، فروش آنلاین خود را آغاز کرد. مدیران این شرکت در ابتدا با کمک مشاوران بازاریابی دیجیتال وب‌چاره، تمامی ویژگی های لازم برای وب سایت خود را استخراج کرده و تصمیم بر پیاده سازی یک CMS اختصاصی گرفته شد. بعد از آن مراحل لازم برای انجام این کار طراحی شده و هر قسمت از آن به تیم مربوطه در وب‌چاره تحویل شد.

صفحات مورد نیاز رادطب درمان، در ابتدا طراحی و سپس پیاده سازی شد.

به مرور زمان با محتواگذاری در این وب سایت و همچنین کار بر روی سئوی داخلی و خارجی رادطب کو، این وب سایت اکنون در چندین کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل رسیده است.

  نمونه کارهای وب چاره   طراحی صفحه محصول رادطب کو