جزئیات پروژه‌

جزئیات پروژه

  • نام پروژه: وب ‌سایت سالن زیبایی تیفانی
  • دسته: طراحی سایت شرکتی
  • مشتری: سرکار خانم سمیه پورزاد
  • ‌توضیحات: وب‌سایت سالن زیبایی تیفانی
اشتراک‌گذاری:

وب ‌سایت سالن زیبایی تیفانی

مرکز زیبایی Tiffany beauty club با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، فعالیت خود را از سال 1390 با کادر حرفه ای و دوره دیده نزد اساتید برتر ناخن ایران، با تکیه بر اصل مشتری مداری آغاز کرده است. این مرکز همواره کوشیده است با وفاداری به شعار همیشگی خود مبنی بر کیفیت رمز برتری ماست، رضایت خاطر مشتریان خود را جلب کند.

این مرکز همچنین دارای خدمات میکاپ و گریم، خدمات ناخن، خدمات مو، مراقبت از پوست، آرایش دائم و... می باشد که با بالاترین کیفیت و رعایت اصول بهداشتی انجام می شود.

به مرور و با گسترش تکنولوژی، استفاده روزانه افراد از تلفن های همراه هوشمند و به دنبال آن فضای اینترنت نیز افزایش یافته است. این مساله تا جایی پیش رفته که افراد مختلف برای یافتن خدمات موردنظر خود، عنوان آن را در گوگل جستجو می کنند. در نتیجه مراکز ارائه دهنده خدمات همچون تیفانی به یک وب سایت برای فعالیت در فضای آنلاین نیاز خواهند داشت. تأسیس یک وب سایت شرکتی به این مراکز کمک خواهد کرد تا در صدر جستجوهای گوگل به مشتریان نمایش داده شوند. از طرفی این مراکز می توانند نمونه کارهای خود را به صورت ویدیو و تصویر برای نمایش هرچه بهتر خدماتشان در وب سایت قرار دهند؛ این کار به مشتریان در تصمیم گیری برای انتخاب مرکز ارائه خدمات با کیفیت بالاتر کمک خواهد کرد.

مرکز زیبایی تیفانی، از سال 98 و با کمک آژانس دیجیتال مارکتینگ وب‌چاره، تصمیم به تأسیس یک وب سایت شرکتی برای معرفی خدمات خود گرفت. مدیران این شرکت در ابتدا با کمک مشاوران بازاریابی دیجیتال وب‌چاره، تمامی ویژگی های لازم برای وب سایت خود را استخراج کرده و بر اساس این ویژگی ها تصمیم بر پیاده سازی یک CMS اختصاصی گرفته شد. بعد از آن مراحل لازم برای انجام این کار طراحی شده و هر قسمت از آن به تیم مربوطه در وب‌چاره تحویل شد.

اولین نکته ای که در انتخاب یک سالن زیبایی توسط مشتریان، حائز اهمیت است، مشاهده نمونه کارهای قبلی و برآورد کیفیت نسبت به هزینه است. به همین دلیل برای هریک از خدمات ارائه شده توسط تیفانی، صفحه ای بر روی وب سایت در نظر گرفته شد و متناسب با آن خدمت، تولید محتوا و انتشار عکس و فیلم های مربوط به نمونه کارهای آن، انجام گرفت. علاوه بر این صفحات، برای بخش های تماس با ما، درباره ما و مقالات نیز صفحاتی در نظر گرفته و پیاده سازی شد.

به مرور زمان با محتواگذاری در این وب سایت و همچنین کار بر روی سئوی داخلی و خارجی تیفانی، این وب سایت اکنون در چندین کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل رسیده است.

 

  طراحی صفحات داخلی سایت تیفانی   طراحی صفحه اصلی سایت تیفانی