خدمات وب‌چاره

بهینه سازی نرخ تبدیل

بهینه‌سازی نرخ تبدیل در واقع تبدیل مخاطبان بالقوه به مشتریان بالفعل و سپس بازگشت مشتریان به چرخه خرید برای دفعات بعدی است. این کار به رشد و پایداری کسب‌وکار شما کمک زیادی خواهد کرد.

هر فعالیتی که در راستای تبدیل کاربران خود به مشتری وفادار انجام می دهید در واقع همان بهینه سازی نرخ تبدیل است. تلفیقی از تخصص های بازاریابی و طراحی تجربه کاربری به شما در شناخت مشکلات فنی، تجزیه و تحلیل آنها و تلاش برای رفع آنها کمک خواهد کرد. بهینه سازی نرخ تبدیل می تواند درصد خرید مشتریان شما را تا حد زیادی بالا ببرد.

خدمات وب‌چاره

امروزه، بازاریابی دیجیتال از جدیدترین روش‌های بازاریابی در میان کسب‌وکارها شناخته می‌شود. با رشد و پیشرفت تکنولوژی و استفاده روزافزون از وسایل ارتباطی الکترونیکی، این نوع از بازاریابی به کسب‌وکارها، وعده مخاطبان چندبرابری نسبت به مشتری‌های فیزیکی را می‌دهند. تنوع خدمات و ابزارهای مختلفی که در حوزه دیجیتال‌مارکتینگ شکل گرفته‌اند، به این روند کمک زیادی می‌کنند. وب‌چاره نیز با ارائه خدمات متنوع در این حوزه، تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف کسب‌و‌کاری و به دنبال آن کسب رضایت مشتریان خود خواهد کرد.

طراحی انواع وب سایت شرکتی با CMS اختصاصی و با تکیه بر استانداردهای روز دنیا
طراحی و راه اندازی انواع سایت های شرکتی ، فروشگاهی ، خبری و صنعتی با مناسبترین قیمت و پشتیبانی رایگان | طراحی و ساخت سایت در تهران | وب چاره
تولید انواع محتوای متنی، گرافیکی و ویدیویی برای سایت و شبکه های اجتماعی
خدمات تبلیغ در گوگل و گوگل ادز | تبلیغات کلیکی گوگل به صورت مدیریت شده توسط کارشناسان مجموعه وب چاره با پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته | وب چاره
ارسال ایمیل و پیامک به صورت زمانبندی شده و هدفمند به جامعه هدف کسب‌و کار شما
با ما تماس بگیرید
02166578201