خدمات سئو

 

 

 

  خدمات سئو

 

 

 

 

خدمات سئو چیست؟

پس از تاسیس وب سایت شرکتی و یا فروشگاهی، بزرگترین دغدغه صاحبان کسب و کار می تواند یافتن مشتریان باشد.

مشتریان بالقوه شما در فضای آنلاین حضور دارند ولی باید بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند. این موضوع با انجام خدمات سئو محقق خواهد شد.

 

خدمات سئو که توسط شرکت های متخصص سئو و یا دیجیتال مارکتینگ انجام می شود شامل مواردی است که در ادامه به آنها پرداخته می شود:

 

 

 

 

1- سئو تکنیکال:

این موضوع شامل موارد بهینه سازی سرعت سایت و کدنویسی مربوط به تگ های Html می شود. علاوه بر آن، مدیریت فایل های Robots و Sitemaps و طراحی نسخه AMP نیز در این بخش جای می گیرد.

پیاده سازی و بهینه سازی نسخه موبایل سایت نیز از جمله مهم ترین مواردی است که می تواند بر روند کار شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد.

 

2- بازاریابی محتوا:

از دیگر خدمات سئو، خدمات بازاریابی محتوا است که در پروژه های سئو انجام می شود.

بازاریابی محتوا شامل مراحلی همچون شناسایی کلمات کلیدی، تدوین استراتژی محتوا، تهیه تقویم محتوایی، تولید محتوای استاندارد و مستمر، رعایت قواعد سئوی محتوا و استراتژی لینک سازی داخلی می شود.

 

 

 

 

3- لینک سازی داخلی و خارجی:

خدمات سئو در زمینه لینک سازی با بررسی وب سایت رقبای کسب و کار و تحلیل نتایج به دست آمده آغاز می شود. بعد از آن بهتر است نوعی استراتژی برای لینک سازی دستی در نظر گرفت. در کنار این موارد فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی تداوم ببخشید.

خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک نیز بر اساس میزان بودجه و نیاز کسب و کار از جمله مواردی است که نیاز به انجام خواهد داشت.

آنچه که در این روند باید مورد توجه قرار دهید، حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل است که به صورت مداوم باید بر روی سایت خود انجام دهید.

 

 

4- سئو محلی(Local):

خدمات سئو در زمینه سئوی محلی شامل مواردی همچون ثبت موقعیت کسب و کار شما در نقشه گوگل می شود.

در کنار این موضوع آنچه اهمیت دارد توجه به نظرات، امتیازات و پرسش های کاربران وب سایت شماست.

هرچه به روزتر باشید و سریعتر در مقابل سوالات و امتیازات آنها واکنش نشان دهید به معنای آن است که وب سایت زنده و پویاتری دارید. این موضوع هم نظر کاربران تان را جلب خواهد کرد و هم از نظر گوگل باارزش است.

 

5- آنالیز و مشاوره:

در ابتدای انجام خدمات سئو، همه موارد فوق برای کسب و کار شما بررسی شده و توسط متخصصان آنالیز می شود. سپس بر مبنای نیازهای وب سایت به شما مشاوره داده خواهد شد.

این آنالیز برای وب سایت هایی که به تازگی شروع به کار کرده اند شامل آنالیز رقبا و همچنین کسب و کار شما خواهد بود.

 

 

 

 

چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیاز خواهند داشت

 

هر کسب وکاری که به صورت آنلاین فعالیت دارد، به دنبال آن است که توسط مشتریان بالقوه خود شناخته شود.

رشد برندینگ شما در فضای آنلاین نیاز به دیده شدن هرچه بیشتر فعالیت های شما خواهد داشت.

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو می تواند نام برند شما را در بالای فهرست جستجوی گوگل حک کند.

مورد دیگری که موجب نیاز شما به سئو خواهد شد این است که بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو موجب بازدید هرچه بیشتر و به دنبال آن فروش بیشتر خواهد شد.

فقط این موضوع را در نظر داشته باشید که سئوی وب سایت خود را به تیمی بسپارید که نمونه کارهای موفق داشته و وب سایت خود شرکت نیز از رتبه خوبی برای سئو برخوردار باشد. 

 

کدام دسته از خدمات سئو برای سایت من نیاز است؟

 

شما برای کسب و کار خود به همه خدمات گفته شده نیاز پیدا خواهید کرد ولی زمان نیاز به هریک از آنها متفاوت است. 

متخصصان سئو با بررسی وضعیت فعلی کسب و کار و همچنین رقبای شما، می توانند بر اساس نیازهای وب سایت شما، استراتژی لازم را در نظر بگیرند.

بهتر است که شما نیز به عنوان مدیر وب سایت درمورد مبانی سئو کمی مطالعه داشته باشید تا بتوانید درمورد سئوکار خود تصمیم بگیرید.

گاهی استراتژی در نظر گرفته شده، با تیم محتوا و همچنین برنامه نویسی نیز ارتباط پیدا می کند و همکاری میان همه این تیم ها را می طلبد.

خدمات سئو که آژانس وب چاره به شما ارائه می دهد

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ وب چاره با سال ها سابقه در حوزه سئو به شما کمک خواهد کرد تا وب سایت خود را در بالاترین نتایج جستجوی گوگل مشاهده نمایید.

وب چاره با در اختیار داشتن متخصصان سئو و با به روزترین دانش و ابزارها می تواند برای کسب و کار شما استراتژی سئو در نظر گرفته و پیاده سازی کند.

پس از مدت زمان در نظر گرفته شده برای پروژه، گزارش های تحلیلی لازم در اختیار شما قرار گرفته و kpiهای موردنظر اندازه گیری خواهد شد.هم اکنون درخواست خدمات سئو خود را ثبت نمایید