طراحی سایت آگهی

عکس خدمت صفحه اگهی

مردم به شیوه های موثر تر و مفیدتر که معمولاً در قالب اینترنت و شبکه های اجتماعی می باشد روی آورده اند.

در دنیای رقابتی بازار امروز هر سایتی با هر محتوا و موضوعی بخواهد به درآمد برسد کار سختی است. به این دلیل که در اغلب موضوع ها سایت های زیادی مشغول به کار هستند و تا حدی برند شده اند و رقابت با آنها دشوار شده است، همچنین این که افراد زیادی کار را شروع کردند و موفق نشده اند باعث نوعی دلسردی شده است. به همین دلیل است که برخی این ادعا را دارند که اینجور سایت ها دیگر جواب نمی دهند و به اشباع رسیده اند.

 اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با شماره  02166578201  تماس بگیرید تا همکاران ما یک مشاوره مخصوص کسب و کار شما به شما ارائه دهند.

 

  عکس خدمت صفحه اگهی

 

این سوال در مورد سایت های اگهی پر رنگ تر است و بیشتر مردم این سوال برایشان پیش آمده که سایت های آگهی منابع درآمدی شان از کجاست؟ و یا اصلا درآمدی آنچنانی ندارند که کفاف هزینه های آن را بکند.اما به هیچ وجه به این شکل نیست و هر روز تعداد بیشتری از مردم برای صرفه جویی در زمان و انرژیشان به خرید و فروش های بدون واسطه تمایل پیدا می کنند، به این خاطر طراحی سایتهای آگهی، سایت تبلیغاتی یا سایت نیازمندی که بتواند نیازهای کاربران را برآورد کند همیشه توجیه اقتصادی دارد.

صاحبان سایتهای آگهی می توانند از راه های مختلف  کسب درآمد کنند

 

1.  گرفتن درصدی از فروش آگهی

2.  فوری کردن آگهی

3.  تبدیل کردن آگهی به تبلیغات بنری

4.  ستاره دار کردن آگهی ها

سایت های آگهی می توانند برای استفاده های مختلف مانند آموزشی، خرید و فروش، اجاره ، تولید ، بیمه ، اتومبیل ، صنعت ، استخدامی و... طراحی شوند.

نکته بسیار حائز اهمیت در سایت های آگهی  دیده شدن یا داشتن بیننده هست. با اینکه هزینه گذاشتن آگهی در بیشتر سایت های اگهی رایگان است اما ما می بینیم مشتریان و مخاطبان به بعضی از سایتهای آگهی اقبالی نشان نمی‌دهند چون امیدی به دیده شدن ندارند اما تعدادی سایت داریم که مخاطبان حاضرند بابت گذاشتن آگهی شان حتی هزینه‌ای هم پرداخت کند چون از بازدهی آنها اطمینان دارند. چون به هر اندازه بازدید از سایت شما بیشتر باشد، افرادی بیشتری حاضر به گذاشتن آگهی در سایت خواهند شد.

 

  عکس خدمت صفحه اگهی

 

چون یک وب سایت آگهی باید قابلیت این را داشته باشد که عموم مردم بتوانند از آن استفاده کنند باید علاوه بر اینکه رابط کاربری ساده و جذابی داشته باشد ،دسترسی راحتی نیز داشته باشد. همچنین باید اصول سئو و محتوا در آن رعایت شده باشد که موتورهای جستجو بتوانند آنها را بالاتر از سایت های رقیب به کاربران نمایش دهند و همچنین باید دائما بروز رسانی شود.

سایت‌های آگهی طراحی شده توسط وب چاره قابلیت‌های بسیاری دارند و شما می توانید

1-      به تعداد نامحدود آگهی در سایت قرار دهید.

2-      برای هر اگهی تعداد بسیار زیادی عکس در قالب یک گالری تعریف کنید.

3-      خدمات ومحصولات خود را با ریزترین جزئیات در معرض دید قرار دهید.

4-    به سادگی  آگهی ها را در دسته بندی های متفاوت ذخیره کنید که تا از سردرگمی کاربران جلوگیری شود.

5-    میتوانید با ایجاد بنرهای تبلیغاتی در قسمت های مختلف سایت آگهی درآمد بالایی داشته باشید.

6-   برای محصولات و خدمات قابلیت تعامل با کاربران،قسمت نظرات و  پرسش و پاسخ و همچنین چت آنلاین را ایجاد پیاده سازی کردیم.

7- قابلیت های بسیار دیگر که برای درآمد بالای شما از کسب و کار اینترنتی در نظر گرفته ایم.

در نتیجه اگر بخواهیم طراحی سایت آگهی موفقی داشته باشیم باید علاوه بر طراحی سایت به سئو سایت و تولید محتوای مناسب و ui/ux جذاب توجه کافی داشته باشیم و وب چاره همه کارهای لازم برای یک سایت آگهی موفق را به عهده می گیرد در صورتی که به مشاوره یا  اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید می توانید با شماره 66578201-021  تماس حاصل فرمایید.

 

   عکس خدمت صفحه اگهی

هم اکنون درخواست طراحی سایت آگهی خود را ثبت نمایید