طراحی سایت مارکت پلیس

مارکت پلیس 3

 بسیاری از شرکت های موفق جهان مثل آمازون در آمریکا و در ایران شرکت هایی مانند دیجی کالا از این روش برای فروش بیشتر استفاده میکنند.

 تفاوت بین مارکت پلیس ها و فروشگاههای اینترنتی معمولی

 

  مارکت پلیس 1

 

مارکت پلیس بستری است که فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات می توانند در آن به صورت متمرکز گرد هم بیایند و محصولات و خدماتشان را در معرض دید مشتریانشان قرار بدهند و همینطور صاحب مارکت پلیس از هر فروش کمیسیون مقرر شده خود را دریافت می کند.

 

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با شماره  02166578201  تماس بگیرید تا همکاران ما یک مشاوره مخصوص کسب و کار شما به شما ارائه دهند.

 

در فروشگاه های اینترنتی  اقداماتی مثل طراحی سایت تبلیغات ایجاد ترافیک به سوی سایت و کلیه کارهای بازاریابی توسط خود تولید کننده و کسی که محصولات را به فروش می رساند می باشد.

اما در این روش فروشندگان فقط بر روی تهیه محصول و ارسال صحیح آن به مشتری تمرکز دارند و مابقی کارها توسط صاحب مارکت‌ پلیس انجام میشود.

 

 ویژگی‌های طلایی مارکت پلیس 

 

  مارکت پلیس 2

 

۱. برای فروش کالا نیازی به هزینه و خرید آن نیست

مارکت پلیس ها کسب و کارهای بسیار بزرگ هستند که با فروشندگان بسیار زیادی سر کار دارند.

ابتدا صاحب مارکت پلیس قوانین و مقررات فروش در وب سایت خود را ارائه داده و فروشندگان کالا بعد از مطالعه و قبول آن با این شرایط شروع به فروش اجناس شان در مارکت پلیس می‌کنند.

 مارکت پلیس ها نسبت به فروشگاه های اینترنتی محصول بسیار زیادتری را در خود دارند و نکته جالب ماجرا اینجاست که نیازی به سرمایه گذاری بر روی یک محصول و یا خرید آن ندارند.

یا به قول معروف نیازی نیست تا پولشان را جایی بخوابانند.

در مارکت پلیس شما بر روی بازاریابی و ورود کاربران به سایت تمرکز می کنید و همانطور هم که گفتیم از فروش اجناس کمیسیون دریافت می کند.

و شما فقط بر روی تحویل صحیح کالا از فروشنده به مشتری نظارت می کنید.

 

۲. مشتریان راضی بیشتر

   مارکت پلیس 3

از آنجا که در این پلتفرم کارها تقسیم بندی شده است و هر کسی روی تخصص خودش متمرکز شده است کارها به بهترین نحو انجام می شود یعنی فروشنده فقط به فکر تهیه محصول با کیفیت و صاحب مارکت پلیس تنها به دنبال روشهای بازاریابی است.

همچنین چون در مارکت پلیس ها تعداد فروشنده ها زیاد است، خریداران میتوانند از میان فروشندگان متعدد یکی را به دلخواه انتخاب  کنند. اگر بخواهیم ساده توضیح دهیم مارکت پلیس ها مانند یک پاساژ بزرگ هستند که فروشندگان با اجاره واحدی در آن به فروش می پردازند و صاحب مارکت پلیس تنها کمیسیون ( اجاره واحد تجاری ) خود را دریافت میکند بدون هیچ دردسر انبارداری و دپوی محصولات.

اما یک تفاوت بسیار عمده نیز هست که تعداد غرفه های یک پاساژ محدود است اما در مارکت پلیس بی نهایت فروشنده میتوانند حضور داشته باشند.

 

۳. مارکت پلیس یک مدل کسب و کار بسیار موفق

 

  مارکت پلیس 4

 

مارکت پلیس ها از یک مدل کسب و کار بسیار کاربردی و درآمدزا استفاده می‌کنند که نمونه‌ای از آن در کشور ما دیجیکالا است.

این شرکت علاوه بر محصولات خود بسیاری از فروشندگان را گرد خود جمع آوری کرده و محصولات آنها را به فروش می رساند.

در این روش شما با تیمی نه چندان بزرگ می توانید به موفقیت برسید. در فروشگاه های اینترنتی شما معمولا فقط بر روی یک محصول خاص تمرکز می کنید اما تنوع محصولات در مارکت پلیس ها بسیار بالاست.

در یک تشابه ساده فروشگاه های اینترنتی معمولی مانند سوپر مارکت ها هستند اما مارکت پلیس مانند یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ است.

 

 4. هزینه پایین تبلیغات در اینترنت

 

   مارکت پلیس 5

 

 

 

هزینه ی بازاریابی اینترنتی نسبت به سایر روش های بازاریابی سنتی بسیار پایین تر بوده و شما با صرف هزینه بسیار پایین تری نسبت به سایر روش های سنتی میتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید. در نتیجه فروش و درآمد بسیار بالایی را کسب نمایید.

 

مزایای مارکت پلیس برای فروشندگان

 

  مارکت پلیس 6

 

 

حذف هزینه تبلیغات

 

در این روش فروشندگان محصول یا خدمات دیگر نیازی به تبلیغ ندارند و به راحتی میتوانند بدون هزینه تبلیغات محصول خود را بفروشند.

از این رو فروشندگان زیادی به سراغ صاحبان مارکت پلیس ها آمده و مارکت پلیس با حذف هزینه تبلیغات برای آنها باعث می شود محصولات خود را با قیمت معقول تری بفروشند و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

همچنین با این کار کمیسیون فروش شما نیز افزایش می یابد.

 

 

   مارکت پلیس 7

 

 

 

نیاز نداشتن به مجوز برای فروش

فروشندگان در مارکت پلیس نیازی به دریافت مجوز برای فروش نداشته و بدون دردسر برای درگاه های پرداختی و مالیاتی میتوانند محصولات خود را به فروش برسانند. لازم به ذکر است که صاحبین مارکت پلیس مالیات از سود حاصل فروش

تنها کاری که لازم است انجام دهند عکس گرفتن از محصول و قرار دادن آن در سایت است و در صورت فروش محصول یا مشتری میتواند با آنها تماس بگیرد یا سفارشات را  در سایت ببینند.

اگر به اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت و بهینه‌سازی و هر نوع خدمات مرتبط با آن نیاز هست یا هر سوالی دارید می‌توانید با تیم مشاوره ما در وب‌چاره با شماره تلفن 66578201-021 تماس حاصل فرمایید.

 

 

   مارکت پلیس 8

 

 

هم اکنون درخواست طراحی سایت مارکت پلیس خود را ثبت نمایید