کمپین دیجیتال مارکتینگ

کمپین دیجیتال مارکتینگ

 

 

 

 
 
 
در اینجا یک قسمت از پادکست های رادیو وب چاره را برای شما آماده کرده ایم که در آن همکار عزیز ما آقای گودرزی به توضیح کمپین های دیجیتال مارکتینگ پرداخته اند.

 

 

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با شماره  02166578201  تماس بگیرید تا همکاران ما یک مشاوره مخصوص کسب و کار شما به شما ارائه دهند.

گاهی یک تماس ساده می تواند کسب و کار شما را بهبود ببخشد.

 

 

 

با سلام قصد داریم تا شما را با کمپین دیجیتال مارکتینگ بیشتر اشنا کنیم و بگوییم که چطور میتواند باعث موفقیت برند و کسب و کار شما بشود.

پس با ما همراه باشید.

 

  کمپین دیجیتال مارکتینگ

 

خب حالا به این سوال اساسی میرسیم که:

کمپین دیجیتال مارکتینگ چیست؟

کمپین دیجیتال مارکتینگ یک نوع بازاریابی برای شرکت و برند یا محصول شماست. این نوع بازاریابی از طریق راه های ارتباطی دیجیتالی که مردم به صورت روزمره از ان استفاده میکنند انجام میشود.

مثل شبکه های اجتماعی (مثل اینستاگرام فیسبوک توییتر و کلی راه دیگه)، ایمیل، ویدیو هایی که در اینترنت هست (مثل اپارات) و هر راه ارتباطی دیجیتالی دیگه ای که به وسیله آن مردم و مخاطبان شما را با محصولات شما آشنا کند و میزان آگاهی آنها از برند شما افزایش پیدا کند.

خب حالا با ابن تفاصیل:

چرا باید یک کمپین دیجیتال مارکتینگ داشته باشیم؟

واقعا سوال خوبی است. چرا واقعا باید یک کمپین دیجیتال مارکتینگ داشته باشیم؟

کمپین دیجیتال مارکتینگ چطور میتواند به افزایش فروش و موفقیت برند ما کمک کند؟

ما در اینجا 5 دلیل برای داشتن یک کمپین دیجیتال مارکتینگ واضح برای شما اماده کرده ایم تا این موضوع را برای شما روشن تر کنیم.

آماده اید؟ پس شروع می کنیم

 

  کمپین دیجیتال مارکتینگ

 

1.هدفمند تر بودن نسبت به سایر روش های بازار یابی

می خواهم مهم ترین دلیل را اول از همه بگویم: مهم ترین مزیت های بازاریابی دیجیتال به سایر روش های بازاریابی ارزانتر بودن آن است. 

فرض کنید شما یک بیلبورد در سطح شهری مثل تهران اجاره می کنید. جدای از هزینه های فوق العاده بالای آن به نظر شما چه تعداد مخاطبان هدف شما آن ها را می بینند؟ چطور میتوانید متوجه بشوید که چه تعدادی آن را دیده اند؟ چه تعدادی به آن بی اعتنا بوده اند؟ چه تعداد از این طریق به شما جذب شده اند؟ تقریبا هیچ!

مگر اینکه تیم فروش شما با مهارت خاصی این ها را بدست اورند و ان ها را ثبت و مستند کنند و در زونکن و فایل هایی ذخیره کنند و کلی کار دیگر!

اما در دیجیتال مارکتینگ به کمک ابزار های مدرن تمام اطلاعات دقیق به سوالات بالا بدون هیچ اتلاف وقت و کار اضافه ای در اختیار شماست.

شما می توانید ببینید تا تبلیغات شما در کدام کانال های تبلیغاتی بازدهی و فروش بیشتری داشته تا بتوانید تبلیغات بهینه تری داشته باشید و حداکثر استفاده از بودجه تبلیغاتی خود داشته باشید.

از همه این ها جالب تر  اینکه می توانید ببینید چند نفر تبلیغ شما را دیده اند چه تعداد به ان بی اعتنا بوده اند و تمامی اعمال کاربران خود را ضبط و تحلیل کنید تا بهترین نتیجه را داشته باشید.

 

  کمپین دیجیتال مارکتینگ

 

2. کاربران موبایل

همانطور که خودتان می دانید امروزه همه افراد از بچه ها گرفته تا افراد مسن، همه و همه یک گوشی تلفن هوشمند دارند.

اخبار، اینستاگرام، تلگرام، موسیقی، کتاب های الکترونیکی و کلی چیز های دیگری که مردم امروزه از آن ها استفاده می کنند.

دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا وقتی افراد دارند از گوشی های شان استفاده میکنند تبلیغات محصولات شما را ببینند. مثلا وقتی دارند در اینستاگرام پست های جدید را مشاهده میکنند پست های تبلیغاتی شما را هم ببینند.

یا وقتی در گوگل چیزی را سرچ می کنند مطالب و محتوای شما را ببینند و حتی از آن مهم تر وقتی قصد خرید چیزی را دارند به فروشگاه اینترنتی شما وارد شوند.

به نظر شما خوب نیست؟

 

  کمپین دیجیتال مارکتینگ

 

3.روش های تبلیغاتی متنوع و زیاد

کانال های تبلیغاتی بسیاری در دیجیتال مارکتینگ وجود دارند که از طریق آن ها می توان تبلیغ نمود.

مانند تبلیغات بنری در سایت های مختلف، بازار یابی محتوا، تیلیغات گوگل، تبلیغات پیامکی و ایمیلی، شبکه های اجتماعی و کلی کانال های دیگر.

شما می توانید بازدهی کانال های تبلیغاتی خود را بسنجید و ببینید که کدام بیشترین بازدهی و نرخ تبدیل به مشتری را داشته اند تا سرمایه گذاری بیشتری روی ان ها داشته باشید. همچنینی کانال هایی که نرخ تبدیل کمتری دارن را متوقف کنید تا بتوانید بودجه خود را هدفمند تر هزینه کنید.

وبچاره با سال ها تجربه در این زمینه و آزمون و خطای روش های متنوع می تواند بهترین کانال ها را به شما پیشنهاد دهد.

 

  کمپین دیجیتال مارکتینگ

 

4.گسترش روز افزون تجارت الکترونیکی

امروزه خرید های بسیاری در عرصه اینترنت انجام می شود. امروزه افراد بیشتر خدمات و خرید های خود را اینترنتی انجام می دهند.

فروشگاه های بزرگی مانند دیجیکالا که حتی امروزه به چند فروشندگی یا مارکت پلیس رو اورده اند یا تپسی سرویس انلاین درخواست تاکسی و اسنپ فود از این راه سرمایه های کلانی را بدست اورده اند و کسب و کار خود را گسترش چشمگیری داده اند.

دیجیتال مارکتینگ به شما کمک میگند تا هر چه بیشتر این افراد را جذب بیزنس خود کنید و سهمی از این بازار بزرگ و رو به رشد داشته باشید تا بتوانید کسب و کار خود گسترش دهید.

 

  کمپین دیجیتال مارکتینگ

 

5.تعامل نزدیک با مشتریان

با تجارت الکترونیک شما می توانید با مشتریان خود تعمل نزدیک تری داشته باشید. اینکار می تواند از طریق نظراتی که در وب سایت شما گذاشته میشوند یا شبکه های اجتماعی شما.

با این روش شما از احساس مشتریانتان نسیت به محصول و خدماتتان اگاه می شوید و میتوانید اطلاعات بی نظیری راجع به واکنش انها جمع اوری کنید.

همچنین می توانید از آن در بهبود بخشیدن کسب و کارتان استفاده کنید.

 

  کمپین دیجیتال مارکتینگ

 

خب اگر هنوز هم اگر سوالی در این زمینه دارید یا به فکر راه اندازی یک کمپین دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارتان هستید، با ما تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره های لازم و تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید را به شما بدهند.

ما اطلاعات کسب و کار شما را گرفته و بهترین راه کار های موثر برای بهبود کسب و کارتان به شما ارائه می دهیم.

 

021-66578201  منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

هم اکنون درخواست کمپین دیجیتال مارکتینگ خود را ثبت نمایید